25. ročník CRESTA AWARDS na Slovensku

O osude prác tohtoročného 25. ročníka medzinárodnej súťaže Cresta Awards budú rozhodovať nielen kreatívci v Bejrúte, Caracase, Kodani, Lisabone, Hamburgu, Jakarte, ale 7. júla 2016 aj porota v Bratislave.

V tomto roku zasadne 12 kreatívnych lídrov Slovenska v tzv. Preliminary jury, aby vybrali spoločne práce, ktoré budú mať šancu bojovať o najvyššie ocenenia.

Novinkou tohto ročníka je, že v porote budú mať svoje miesto aj mladí tvorcovia a študenti vďaka projektu Fresh cider.

Preto ak si študent alebo mladý reklamný tvorca a máš chuť podeliť sa o svoj názor na reklamu, využi jedinečnú šancu od Wiktor Leo Burnett dostať sa do Cresta Preliminary Jury.

V porote môžeš sedieť práve ty.

Pošli krátke CV a portfólio a staň sa jedným z piatich členov mladej poroty. Vyskúšaj si na vlastnej koži, ako sa vyberajú shortlisty kreatívnych festivalov a ako sa hodnotí svetová reklama. A ak sa tvoje hodnotenie najviac priblíži hodnoteniu kmeňovej poroty, získaš navyše vstupenku na galavečer súťaže Zlatý klinec 2016.

Hosťujúcou agentúrou je Wiktor Leo Burnett a viesť ju bude Peter Kačenka, kreatívny riaditeľ agentury, ktorý je zároveň členom Grand Jury festivalu.

Všetky potrebné informácie nájdeš na http://www.wlb.sk/freshcider/

pict share

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Stiahnite si výrazné Yermo

Geo-Slab font pôsobí neformálne a je inšpirovaný psychedelickými sedemdesiatymi s moderným twistom.
pokračovanie článku

Ročenka 365typo 2014-2015 je tu!

Aj tento september vychádza zásadná publikácia typografie. Ako už názov naznačuje, zachytáva to najdôležitejšie, čo sa udialo v tejto…