25. ročník CRESTA AWARDS na Slovensku

O osude prác tohtoročného 25. ročníka medzinárodnej súťaže Cresta Awards budú rozhodovať nielen kreatívci v Bejrúte, Caracase, Kodani, Lisabone, Hamburgu, Jakarte, ale 7. júla 2016 aj porota v Bratislave.

V tomto roku zasadne 12 kreatívnych lídrov Slovenska v tzv. Preliminary jury, aby vybrali spoločne práce, ktoré budú mať šancu bojovať o najvyššie ocenenia.

Novinkou tohto ročníka je, že v porote budú mať svoje miesto aj mladí tvorcovia a študenti vďaka projektu Fresh cider.

Preto ak si študent alebo mladý reklamný tvorca a máš chuť podeliť sa o svoj názor na reklamu, využi jedinečnú šancu od Wiktor Leo Burnett dostať sa do Cresta Preliminary Jury.

V porote môžeš sedieť práve ty.

Pošli krátke CV a portfólio a staň sa jedným z piatich členov mladej poroty. Vyskúšaj si na vlastnej koži, ako sa vyberajú shortlisty kreatívnych festivalov a ako sa hodnotí svetová reklama. A ak sa tvoje hodnotenie najviac priblíži hodnoteniu kmeňovej poroty, získaš navyše vstupenku na galavečer súťaže Zlatý klinec 2016.

Hosťujúcou agentúrou je Wiktor Leo Burnett a viesť ju bude Peter Kačenka, kreatívny riaditeľ agentury, ktorý je zároveň členom Grand Jury festivalu.

Všetky potrebné informácie nájdeš na http://www.wlb.sk/freshcider/

pict share

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Ostáva deň

Mac pre študenta a učiteľa je v iStores s výraznou zľavou v akcii, ktorá trvala od 1. 9. a dnes končí. MacBook Air 11″ už…
pokračovanie článku

Parallax vo webdizajne

Technika parallax scrolling má svoje korene ešte v roku 1940. Bola využívaná v klasickej animácii. Neskôr sa stala populárnou a bola…
pokračovanie článku

Seminář: Wacom Inspire

Pro koho je semináře určen: Ukážeme vám co je nového u Wacomu, jaké produkty jsou aktuálně v nabídce a především vám…
pokračovanie článku

MockUP 3D nápisu na stenu

Získajte úplne zadarmo mockup, vďaka ktorému viete svoje logo zavesiť na stenu. Vizuál pôsobí fotorealistickým dojmom, ktorý poteší…