X-Rite nabízí cashback £30 za nákup kalibrační sondy a terče

Každý zákazník, který si zakoupí v období od 1. března do 30. června 2014 kalibrační sondu na monitory ColorMunki Display nebo i1Display Pro společně s ColorChecker Passport, si může požádat o navrácení částky £30!


Jak to funguje?
Krok 1 – zákazník musí souběžně zakoupit X-Rite ColorMunki Display nebo i1Display Pro s ColorChecker Passport, obě položky musí být uvedeny na jedné faktuře.
Krok 2 – během 45 dní po zakoupení si může zákazník požádat o navrácení částky 30 GBP pomocí vyplnění on-line formuláře na ColorMunki Displaywww.xritecashback.com a přiloží kopii nákupní faktury.
Krok 3 – zákazníci obdrží uvedenou částku během 56 dní.

Promo akce začíná 1. března 2014 a končí 30. června 2014. Poslední žádosti o navrácení částky lze uplatnit do 14. srpna 2014.

dtp.cz/tD476 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Získejte roční upgrade QuarkXPress zdarma

Kupte plnou verzi nebo upgrade QuarkXPress 2017 a získejte 12-ti měsíční Upgrade Plan. Při koupi QuarkXPress 2017, komerční i státní…
pokračovanie článku

Kde sú emócie, tam nie je žiadna diskusia. Spoznajte umenie argumentácie v online prednáške.

Lepší argument v hrsti ako dojmy na streche! Ako vyzerá umenie argumentácie a ako sa vyhnúť chybám v debate prezradí v stredu 2. februára v online prednáške odborník v tejto oblasti. Martin Schmidt priblíži svet kritického myslenia a ukáže, ako správne argumentovať. Návštevníci si budú môcť osvojiť mechanizmus vyjednávania, presvedčovania a zdôvodňovania, ktoré vynikajú logickou správnosťou, relevantnosťou a inšpiratívnosťou. 
pokračovanie článku

Kampaň UAL 2016 – 17 od Spy

The University of the Arts v Londýně je největší evropská specializovaná umělecká a designérská univerzita. Je složena ze šesti institucí,…