Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári

1 3 800x600 - Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári

Austrálsky animátor a ilustrátor zo Sydney, Chris Phillips sa špecializuje na zábavné ilustrované GIFy, ktoré sú vtipné a zároveň rozkošné no ale aj na zamyslenie.

Okrem tohto vyrába aj krátke animované GIFy vo forme reklám. Taktiež má v obľube tvorbu kreatívnych GIF obrázkov, ktoré privedie k životu a zároveň s nimi vyčaruje úsmev na tvári.

GIFy zobrazujú aktuálnu kultúru a pohľad ilustrátora na ňu. V niektorých sa snažil iba rozosmiať ľudí, no v iných poukazoval na akýsi problém spoločnosti, alebo ako sa zmenili určité zásady spoločnosti. Ku príkladu, ukazuje pozmenené morálne zásady pri hre Pokémon Go. Autor poukazuje na problém, že ľudia už nemajú zábrany a nerešpektujú miesta, kam by nemali chodiť aj keď tam nie je Pokémon. Ak si to zhrnieme, niektoré obrázky sú ozaj na pobavenie, iné sú na zamyslenie. Veď posúďte sami.

2 2 - Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári 3 2 - Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári 4 2 - Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári 5 - Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári 6 - Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári 7 - Vtipne ilustrované GIFy vám vykúzlia úsmev na tvári

zdroj: www.designtaxi.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover dtp 10 380x220 - Stiahnite si bezplatne font Knox
pokračovanie článku

Stiahnite si bezplatne font Knox

Dnes pre vás máme tip na zaujímavé písmo. Inšpirované tak trochu westernom a s vintage nádychom, ktorý sa hodí pre…
zombeer 01 380x220 - Ach, tie obaly – Zombeer
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Zombeer

„Roztrhejte své lidské tělo, hoďte starosti za hlavu a jednoduše se staňte zombie.“ To je heslo malého moskevského pivovaru…
Snímka obrazovky 2013 09 13 o 8.28.52 - Aktualizácia OS X 10.8.5
pokračovanie článku

Aktualizácia OS X 10.8.5

Aktualizácia sa odporúča pre všetkých užívateľov systému OS X Mountain Lion a prináša vylepšenia stability, kompatibility a bezpečnosti vášho Macu.