Vianočné vectory zadarmo!

Idú Vianoce a tak nám napadlo, že by sa vám možno mohlo zísť pár vektorových prvkov. Napríklad pre vaše PFká. Alebo aj čokoľvek iné, súvisiace s vianočným obdobím.

Creative Bloq dal dohromady viacero bezplatných zdrojov, z ktorých môžete takéto dizajnové elementy čerpať. Pomôžu vám pri vytváraní rôznych tematických vzorov, pozadí a mnohých ďalších vecí. Pozrite sa na jednotlivé kúsky:

1

Chris Spooner navrhol sériu milých vianočných postavičiek, medzi ktorými nájdete Santu, soba, ľadového medveďa, červienku alebo tučniaka. Balík obsahuje súbory vo formáte .ai a .eps. Sťahujte TU.

freevectors

Ďalšia kolekcia vektorových prvkov je od dizajnérky Clarice Gomes. Jej balík obzahuje ilustrácie darčeku, imela, ozdôb a ďalších vecí spätých s Vianocami. Najdete ich na freevector.

christmas-free-vector

Blog zameraný na Photoshop a veci okolo neho, psd-dude, zase ponúka vektorové tvary v čiernobielom prevedení. Pestrá ponuka obsahuje rôzne klasické vianočné motívy. Môžete ich bezplatne využiť na osobné projekty. Na stiahnutie je potrebné registrovať sa.

vectors

Ďalšiu dávku postavičiek nájdete na Vector Graphics Blog. Balík obsahuje tak vertikálne ako aj štvorcové bannery v .eps formáte. Nechýba sob, ľadový medveď, škriatkovia, tučniak a samozrejme Santa.

Ten správny vintage nádych dodajú vášmu dizajnu snehové vločky od WebDesignHot. Na ich webe nájdete tento i množstvo ďalších balíkov s vianočnou tematikou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Hľadáme grafického hrdinu – 4ME MEDIA

Do tímu hľadáme grafického hrdinu – posilu na pozíciu Kreatívny grafik, dizajnér s nástupom ASAP (január 2016).
pokračovanie článku

Stiahnite si jesenný Welcome Autumn

Set ideálny pre dizajny pozvánok, oznámaní ale aj ďalších nielen tlačených výstupov s dôrazom na aktuálne ročné obdobie.