Roll-up – šikovná reklama rýchlo a jednoducho

Roll-up banner je jednou z najpoužívanejších foriem indoorovej reklamy a jeho užívatelia zrejme vedia prečo. Ide o zrolovateľný reklamný banner a stojan, ktorý tvorí skladacia vzperná tyč a na nej pripevnená horná lišta.

Roll-up je zárukou jednoduchej a rýchlej prezentácie. Vďaka prijateľným cenám si teraz môže kvalitnú a dobrú reklamu dovoliť každý klient. V jednom balíku a za veľmi výhodnú cenu môžete získať vysokokvalitnú, plnofarebnú tlač, spoľahlivý systém a praktickú prenosnú tašku.

roll85_3Rýchlosť rozloženia Roll-up bannerov spočíva najmä v ich jednoduchej konštrukcii, ktorá umožňuje veľmi pohotové postavenie – „rozbalenie“ reklamy, či naopak jej „zrolovanie“. Takže sa dá prakticky prenášať. Ideálny je pre akékoľvek dočasné reklamné a propagačné účely, napríklad pre označenie predajných miest alebo výstav. O tom, že manipulácia s Roll-upmi je naozaj jednoduchá, sa môžete presvedčiť aj prostredníctvom videa na našom YouTube channeli.

Keďže Roll-up bannerov je na súčasnom trhu mnoho, treba okrem ústretovej ceny prihliadať napríklad aj na ľahkú výmenu plachiet. Teda na možnosť používania banneru opakovane (aj po výmene grafiky), ale dôležitá je hlavne stabilita. Naše bannery chráni proti pádom pevná konštrukcia a dve podporné nohy na stojane.

Veľkosť, váha a jednoduchá montáž Roll-up banneru ho predurčujú najmä na časté a dlhodobé prezentácie. Roll-upy sú výbornými pomocníkmi všade tam, kde nemôžete nič pripevniť ani nalepiť. Vyberať si môžete z niekoľkých veľkostí a jedno- alebo obojstrannej potlače. Bannerové systémy a kompletné informácie o nich nájdete na našej ponuke na stránke madad.sk.

Získajte teraz zľavu 10% na všetky banerové systémy od nás. Zľavový kupón nájdete v rubrike partneri.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť