Prepracovaný Kitchen Ready Mockup Creator za 46,80 dolárov

Dnes pre vás máme tip na sadu prvkov pre tvorbu vizuálov zameraných na gastronómiu. Ide o skutočne rozsiahlu kolekciu, v ktorej nájdete viac ako 360 samostatných častí, navyše vo vysokom rozlíšení až do 4K!

S pomocou týchto prvkov môžete svoje dizajny z oblasti gastra posunúsť na novú úroveň. Či už ide o tvorbu brandingu, návrhy printových materiálov alebo online formátov, prvky z tejto kolekcie sa práve na tieto účely skvele hodia.

V rámci kolekcie na vás čaká 20 predpripravených PSD scén, 20 textúr pozadia, navyše s pestrými možnosťami podrobného prispôsobenia – od plne nastaviteľnej farebnosti, cez oddelené tiene pre objekty až po vymeniteľné pozadia a ďalšie. Viac vám už povedia prezentačné vizuály tejto zaujímavej sady:

05-kitchen-scene-  07-kitchen-scene- 08-kitchen-scene-

Kitchen-items

Pre prácu s kolekciou budete potrebovať Photoshop vo verzii CS4 alebo novší. Set nájdete na portáli Creative Market.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Pantone uctívá Prince barvou Love Symbol #2

Pantone Color Institute a The Prince Estate oznámili vytvoření standardizované barvy na počest mezinárodní ikony a hudebníka Prince, který zemřel…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Magic Symbol

Seitanidis Estate se nachází v malé vesničce na úpatí hory Symvolo. To v překladu z řečtiny znamená „symbol“ a také nézev tohoto…