Prepracovaný Kitchen Ready Mockup Creator za 46,80 dolárov

Dnes pre vás máme tip na sadu prvkov pre tvorbu vizuálov zameraných na gastronómiu. Ide o skutočne rozsiahlu kolekciu, v ktorej nájdete viac ako 360 samostatných častí, navyše vo vysokom rozlíšení až do 4K!

S pomocou týchto prvkov môžete svoje dizajny z oblasti gastra posunúsť na novú úroveň. Či už ide o tvorbu brandingu, návrhy printových materiálov alebo online formátov, prvky z tejto kolekcie sa práve na tieto účely skvele hodia.

V rámci kolekcie na vás čaká 20 predpripravených PSD scén, 20 textúr pozadia, navyše s pestrými možnosťami podrobného prispôsobenia – od plne nastaviteľnej farebnosti, cez oddelené tiene pre objekty až po vymeniteľné pozadia a ďalšie. Viac vám už povedia prezentačné vizuály tejto zaujímavej sady:

05-kitchen-scene-  07-kitchen-scene- 08-kitchen-scene-

Kitchen-items

Pre prácu s kolekciou budete potrebovať Photoshop vo verzii CS4 alebo novší. Set nájdete na portáli Creative Market.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Limitovaná edice vody Santo Stefano

Santo Stefano je italská společnost, která od roku 1970 stáčí a prodává vodu ze svých zdrojů ve východní části regionu Kampánie v Itálii.
pokračovanie článku

GALERIE CZECHDESIGN JE VOLNÁ

Galerie designu vyhlašuje výběrové řízení na výstavní projekt, kterému věnuje svůj prostor a finanční prostředky. CZECHDESIGN je otevřený vašim…