Pantone projekt McDonald

V spolupráci s reklamnou agentúrou Leo Burnett v Dubaji, vydal McDonald sériu grafík inšpirovaných slávnymi farbami Pantone. Tri legendárne hamburgery, Cheeseburger, McChicken a samozrejme Big Mac.

Šikovná reklama, ktorá dokonale ilustruje transparentnosť požadovanú McDonaldom s ohľadom na svoje výrobky a dokonalá jazda na všadeprítomný trend, ktorý práve teraz fičí vo svete grafiky!

V tejto reklamnej kampani, vedenej v Spojených arabských emirátoch, chcel McDonald zdôrazniť a upresniť ingrediencie svojich hlavných výrobkov a to Cheeseburger, McChicken a Big Mac, na čo sa Pantone vizuálne dokonale hodí.

Farebná paleta zahŕňa hlavné ingrediencie pre burgre (chlieb, šalát, majonéza, steak, nakladaná zelenina, atď.) Táto originálna kampaň, získala ocenenie na festivale Lynx Dubaj, festival komunikácie a kreativity, ktorý sa koná každoročne v Dubaji.

mcdonald-s-leo-burnett-dubai-burgers-mythiques-mcdonald-s-s-illustrent-cartes-pantone_0-590x850

mcdopantone-4-900x1297

mcdopantone-3-900x1297

Zdroj: fubiz.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Intenzívny Workshop Kaligrafie VII.

Intenzívny workshop kaligrafie je zameraný na praktické zvládnutie kaligrafie zrezaným pierkom (broadnib). Naučíte sa konštrukciu jednotlivých znakov a tvorbu slov. Okrem…
pokračovanie článku

Zoberte deti na dizajnový workshop

Už túto nedeľu môžete o 16-tej navštíviť akciu, ktorá prinesie zaujímavé info aj zážitok pre deit. Ďalšie diely seriálu…