Astropad Studio ponúkne vlastné skratky pre iPad

Obľúbený softvér, ktorý z iPadu urobí grafický tablet, prichádza so zaujímavou novinkou, ktorá poteší mnohých používateľov.

Astropad v novej verzii pridal možnosť nastaviť si vlastné skratky, pomocou ktorých môžete iPad ovládať pri tvorbe. Celkovo si budete môcť nastaviť sedem kláves dostupných na displeji vášho tabletu. 

Update 5.1 pridáva okrem tejto asi najzásadnejšej novinky aj možnosť prispôsobenia kláves pre rôzne aplikácie samostatne. Viete si tak vytvoriť sety kláves pre Illustrator, Photoshop či ďalšie nástroje, ktoré pri tvorbe využívate. Takisto môžete skryť či opätovne zobraziť tradičné modifikačné klávesy ako Option či Cmd. Ak teda pri práci používate iba niektoré, ostatné vám nemusia “prekážať”.

Astropad Studio je program dostupný pre Mac aj PC na báze predplatného s možnosťou 14-dňovej skúšobnej doby. Po jej uplynutí stojí softvér buď 14,99$ mesačne alebo 99,99$ ročne (výhodnejší mesačný poplatok 8,33$). Nový update je pre už registrovaných používateľov bezplatný.

zdroj: Astropad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Urban Jungle Pattern Vol.1 zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na set vzorov, inšpirovaných flórou, ktorý nájdete na portáli Creative Market. Môžete ich…
pokračovanie článku

Stiahnite si balík písiem The Best of 2020

HungryJPEG ponúka najnovšie set fontov, ktorý dáva dohromady to naj, čo za uplynulý rok môžete na portáli nájsť v kategórii typografie.
pokračovanie článku

Seminář: Wacom Inspire

Pro koho je semináře určen: Ukážeme vám co je nového u Wacomu, jaké produkty jsou aktuálně v nabídce a především vám…