Nudíte sa doma? Skúste aktivity The Great Indoors!

coverdtp 800x448 - Nudíte sa doma? Skúste aktivity The Great Indoors!
Animované ilustrácie od štúdia Young ponúkajú viacero bežných aj vcelku nevšedných tipov.

Zábava pod strechou

Online sprievodca interiérovými aktivitami. Tak by sa dal charakterizovať projekt The Great Indoors , ktorý dizajnéri z Manchesteru vytvorili pre Skauting. Zahŕňa v sebe viac ako stovku činností, hier či nápadov na majstrovanie, ktoré nestoja nič a môžete ich realizovať aj doma. Čo sa aktuálne veľmi hodí.

Iniciatíva cieli na rodiny s deťmi, ktoré sa v rámci karantény octili v izolácii a možno im už dochádzajú nápady ako tráviť spoločný čas. Veľa tipov má zároveň aj edukatívny rozmer, takže stojí za to sa na ne pozrieť.

zdroj: Young / It’s Nice That

Nie je ľahké vymýšľať

A čo bolo najťažším aspektom celého projektu? Ako asi správne tušíte – nápady. Autori za vcelku krátky čas prišli s asi 400 rôznymi nápadmi, z ktorých sa tie naj ocitli v sprievodcovi.

V jeho centre stoja ilustrované postavičky zo sveta ľudí aj zvierat, ktoré predvádzajú aktivity a dávajú aj humorný návod ako na ne. Vizuálny štýl je založený na geometrii a tvaroch, vďaka čomu je všetko jednoduché a výrazné. A zároveň flexibilné, čo je pri takom objeme rôznych nápadov, ktoré chcete zaujímavo odprezentovať, určite super.

scout4 680x383 - Nudíte sa doma? Skúste aktivity The Great Indoors! scouts 680x383 - Nudíte sa doma? Skúste aktivity The Great Indoors! scouts2 680x383 - Nudíte sa doma? Skúste aktivity The Great Indoors! scouts3 680x383 - Nudíte sa doma? Skúste aktivity The Great Indoors!

Všetky si ich môžete pozrieť na webe Skautov.

zdroj: It’s Nice That

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
247674 - Font dňa – Bolton
pokračovanie článku

Font dňa – Bolton

zľava 25% do 5. septembra
cover dtp 10 - Photoshop pre iPad možno vyjde už čoskoro
pokračovanie článku

Photoshop pre iPad možno vyjde už čoskoro

O softvéri, ktorý bol oznámený presne pred rokom, doteraz nebolo veľa informácií. Adobe predstavilo malé demo a to bolo…