Nudíte sa doma? Skúste aktivity The Great Indoors!

Animované ilustrácie od štúdia Young ponúkajú viacero bežných aj vcelku nevšedných tipov.

Zábava pod strechou

Online sprievodca interiérovými aktivitami. Tak by sa dal charakterizovať projekt The Great Indoors , ktorý dizajnéri z Manchesteru vytvorili pre Skauting. Zahŕňa v sebe viac ako stovku činností, hier či nápadov na majstrovanie, ktoré nestoja nič a môžete ich realizovať aj doma. Čo sa aktuálne veľmi hodí.

Iniciatíva cieli na rodiny s deťmi, ktoré sa v rámci karantény octili v izolácii a možno im už dochádzajú nápady ako tráviť spoločný čas. Veľa tipov má zároveň aj edukatívny rozmer, takže stojí za to sa na ne pozrieť.

zdroj: Young / It’s Nice That

Nie je ľahké vymýšľať

A čo bolo najťažším aspektom celého projektu? Ako asi správne tušíte – nápady. Autori za vcelku krátky čas prišli s asi 400 rôznymi nápadmi, z ktorých sa tie naj ocitli v sprievodcovi.

V jeho centre stoja ilustrované postavičky zo sveta ľudí aj zvierat, ktoré predvádzajú aktivity a dávajú aj humorný návod ako na ne. Vizuálny štýl je založený na geometrii a tvaroch, vďaka čomu je všetko jednoduché a výrazné. A zároveň flexibilné, čo je pri takom objeme rôznych nápadov, ktoré chcete zaujímavo odprezentovať, určite super.

Všetky si ich môžete pozrieť na webe Skautov.

zdroj: It’s Nice That

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Malika Favre vydáva knihu ilustrácií

Známa francúzska ilustrátorka predstavila svetu svoju novú monografiu. V centre pozornosti stoja, ako inak, minimalistické no veľmi pôsobivé výjavy,…
pokračovanie článku

The making of Nina

Už zajtra má svetovú premiéru krátky animovaný film Nina od slovenských Ové Pictures. Niečo zo zákulisia (jej) takmer…