Nová hra zo Slovenska žne úspechy vo svete

Už ste o nej počuli? Hra, ktorá má zvuk v hráčskom svete za hranicami, no doma na Slovensku o nej mnoho ľudí nepočulo. Hlavný protagonista – vrece zemiakov zvané Gomo.

Reč je o projekte malého štúdia Fishcow. Hlavnou témou hry je únos Gomovho psa a následná výprava za jeho záchranou. Hra obsahuje odkazy inšpirované domácou kultúrou a tak aj Gomo je skutočné vrece zemiakov so šikovnosťou jemu vlastnou.

gomo6 gomo3 gomo15.jpg gomo11.jpg

Hra disponuje na prvý pohľad nápaditým vizuálom, ktorý je vcelku ľahké si obľúbiť od prvých kliknutí. Ručne kreslená grafika je niečo, čo v dnešnej technickej dobe mnoho ľudí vyhľadáva. A práve v tom je – okrem iného – Gomova silná stránka. Hru si môžete zblízka obzrieť TU. Ak vás jej vizuál nadchol, na vyskúšanie je dostupné aj demo.

 

zdroj: vlcata.dennikn.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Paper craft – profi vystrihovačky

Pamätáte si ešte časy ABCčiek a ich papierových modelov? Možno ste aj dva-tri zlepili. Pre prípad, že sa vám…
pokračovanie článku

Raňajkové Dizajn MENU – Europapier Slovensko

Spoločnosť Europapier Slovensko si Vás dovoľuje spolu s partnermi srdečne pozvať na raňajky plné čerstvých noviniek a vizuálnych lahôdok z oblasti…
pokračovanie článku

Sada 49 ikoniek zadarmo!

Graphicburger je miesto, kde možno nájsť veľa skvelých mockupov. A niektoré aj bezplatne. Ako napríklad tento set ikoniek.