Monotype Library pre tímy je tu!

Monotype po novom prináša svoj model predplatného aj pre tímy. Na čo sa môžete tešiť?

Vďaka predplatnému získate prístup k viac ako 2 500 rodinám fontov vo viacerých jazykoch, spolu s niektorými zo svetovo najpopulárnejších písiem. Zaujímavými funkciami a benefitmi sú určite návrhy podobných písiem, starostlivo vyberané kolekcie či nové fonty každý mesiac.

Písma sú dostupné z jedného miesta – tak, aby sa každý člen tímu dokázal k nim jednoducho dostať a zdieľať ten správny font pre danú prácu.

Písma môžete združovať podľa projektov, vzhľadu, tímu či akéhokoľvek iného kritéria. Získate tak jednotnú vizuálnu identitu v rámci všetkých výstupov, zariadení a platform.

Chcete vedieť o predplatnom Monotype viac? Kliknite SEM.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Písmo a farby – webinár

Poďme sa porozprávať o grafickom dizajne. Tentokrát stíhame, netlačí ma deadline. V treťom dieli porozprávam o tom, aká je úloha farby v typografii, ako s ňou pracovať a ako dokáže ovplyvniť čitateľnosť a emóciu z čítaného textu.
pokračovanie článku

Set mramorových textúr zadarmo

Dnes pre vás máme tip na set textúr s motívom mramoru, ktoré nájdete na portáli Graphic Burger.