iosaplikacie.sk – niečo pre domácu Apple developer komunitu.

Portál iosaplikacie.sk je projekt, ktorý chce dať priestor tuzemským Apple developerom ako aj veciam, ktoré vytvorili. Napriek prívlastku „slovenské“ v hlavičke webu nejde výlučne o aplikácie lokalizované v rodnom jazyku ich tvorcov. Nájdete tu i softvér, ktorý vytvorili slovenský vývojári pre zahraničie. Čo všetko teda stránka ponúka?

V prípade, že ste developerom, môžete sem pridávať svoje výtvory. Všetko pritom funguje automaticky. Od pridania aplikácie až po jej správu. Proces pridania aplikácie je jednoduchý – stačí kliknúť na tlačidlo pridanie v hornej lište webstránky.

Vyhľadávať aplikácie, ktoré vás zaujímajú, je možné cez fulltext, ktorý funguje pre názov aplikácie aj meno developera, resp. využitím filtrov. Aplikácie si môžete zoradiť abecedne, podľa updateov, zariadení, alebo ich rozdeliť na platené a neplatené. Ak máte radi prácu konkrétneho vývojára, je možné si zobraziť iba aplikácie od neho. Prítomné je i tradičné triedenie podľa kategórií (knihy, biznis, vzdelávanie, zábava, šport, navigácia a i.)

Databáza je aktualizovaná denne na základe údajov z appstore. Vďaka tomu sú údaje ako cena, hodnotenie a pod. vždy aktuálne. Autori webu pripravujú ďalšie novinky, medzi nimi aj podporu developerov. Pre developerov, ktorý by chceli o svojej aplikácii povedať svetu, je tu možnosť uverejnenia článku formou blogu. Bezplatne. Stránka je samozrejme prispôsobená aj na prezeranie na obrazovke iPhonu či iPadu.

iosaplikacie.sk

1 comment
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť