Hokejové masky na Instagrame

masks - Hokejové masky na Instagrame

Pamätáte si ako sa v polovici 90-tych rokov vo veľkom vymieňali hokejové kartičky? O nudné ProSet-ky nebol nikto nestál, Slováci a brankári sa vymieňali za dvoch hráčov a iné pravidlá obchodovania s kartičkami boli na dennom poriadku. Tejto dnes už zašlej mánií sa tak trochu venuje aj projekt Coolest Game na Instagrame.

Projekt sa zameriava práve na mužov v maskách, presnejšie na dizajn masiek, ktoré sú prevedené do jednoduchej ilustrovanej podoby. Denne je publikovaná jedna brankárska maska na kartičke približne z rovnakej éry. Prevažne sa jedná o masky z 90-tych rokov, ale objavujú sa tu aj masky z novodobej airbrushovej éry, ktorá nie vždy vyprodukuje najlepšie dizajny. Projekt sa neobmedzuje len na postovanie masiek NHL, pribúdajú aj populárne kombá (košík s helmou), vintage masky, z ktorých naozaj išiel strach, reprezentačné masky alebo štvrtkový kvízový post.

burke - Hokejové masky na Instagrame

 

Unknown 580x580 - Hokejové masky na Instagrame

Unknown 2 580x580 - Hokejové masky na Instagrame

 

 

Projekt má určite z čoho čerpať a vyzerá to na dlhú jazdu, takže oplatí sa ho sledovať. Aj samotné ambície projektu sú veľké a nebudú obmedzené len na internetový priestor, ale to všetko pribudne časom. A aj my z tohto projektu máme naozaj veľkú radosť, že sa ani nedá povedať ako veľmi.

Páči sa aj vám tento projekt? Máte aj vy vašu obľúbenú brankársku masku?

Coolest Game nájdete na Instagrame @Coolest_Game alebo na Tumblr coolestgame.tumblr.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Mood 1 - Ach, tie obaly – Mood Coffee
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Mood Coffee

Obal, který dokazuje, že vás každý doušek kávy probudí a naplní energií. Vaše nálada se zlepší již po jediném šálku.…
NCSD LOGO CJ 01 380x220 - NÁRODNÍ CENA ZA STUDENTSKÝ DESIGN 2017 vyhlášena!
pokračovanie článku

NÁRODNÍ CENA ZA STUDENTSKÝ DESIGN 2017 vyhlášena!

Letos soutěží produktový a industriální design! Soutěží práce, které vznikly po 1. lednu 2015, a které nebyly přihlášeny do některého z předchozích ročníků Národní…