Hokejové masky na Instagrame

Pamätáte si ako sa v polovici 90-tych rokov vo veľkom vymieňali hokejové kartičky? O nudné ProSet-ky nebol nikto nestál, Slováci a brankári sa vymieňali za dvoch hráčov a iné pravidlá obchodovania s kartičkami boli na dennom poriadku. Tejto dnes už zašlej mánií sa tak trochu venuje aj projekt Coolest Game na Instagrame.

Projekt sa zameriava práve na mužov v maskách, presnejšie na dizajn masiek, ktoré sú prevedené do jednoduchej ilustrovanej podoby. Denne je publikovaná jedna brankárska maska na kartičke približne z rovnakej éry. Prevažne sa jedná o masky z 90-tych rokov, ale objavujú sa tu aj masky z novodobej airbrushovej éry, ktorá nie vždy vyprodukuje najlepšie dizajny. Projekt sa neobmedzuje len na postovanie masiek NHL, pribúdajú aj populárne kombá (košík s helmou), vintage masky, z ktorých naozaj išiel strach, reprezentačné masky alebo štvrtkový kvízový post.

Sean Burke

 

Unknown

Unknown-2

 

 

Projekt má určite z čoho čerpať a vyzerá to na dlhú jazdu, takže oplatí sa ho sledovať. Aj samotné ambície projektu sú veľké a nebudú obmedzené len na internetový priestor, ale to všetko pribudne časom. A aj my z tohto projektu máme naozaj veľkú radosť, že sa ani nedá povedať ako veľmi.

Páči sa aj vám tento projekt? Máte aj vy vašu obľúbenú brankársku masku?

Coolest Game nájdete na Instagrame @Coolest_Game alebo na Tumblr coolestgame.tumblr.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Christmas bundle s 99% zľavou!

Dnes pre vás máme tip na vcelku rozsiahly vianočný balíček. Heybundle dali dohromady kolekciu plnú fontov, vektorov, vzorov…
pokračovanie článku

GALERIE CZECHDESIGN JE VOLNÁ

Galerie designu vyhlašuje výběrové řízení na výstavní projekt, kterému věnuje svůj prostor a finanční prostředky. CZECHDESIGN je otevřený vašim…