Hľadáte inšpiratívny podcast? Pusťte si Talkflow

Podcast je projektom od štúdia detaility, moderovaný jeho zakladateľmi a hostí pravidelne zaujímavých ľudí z kreatívneho priemyslu.

Autori podcastu chcú touto formou podporiť diskusiu v oblasti kreatívy. Ak teda patríte k ľuďom, ktorí si pri práci či aj mimo nej radi vypočujú o zaujímavých projektoch, Talkflow by vám nemal uniknúť.

V každej časti moderátori z detaility rozoberajú s hosťom nielen výsledok jeho práce ale aj proces, ktorý predchádzal vytvoreniu finálneho výstupu.

“Za každým krásnym vizuálnym dielom sa nachádza kreatívna duša, ktorú my v podcaste s radosťou vyspovedáme, aby nakopla motivácia, kreativita a odhodlanie nie len nás, ale aj našich poslucháčov.

V podcaste doteraz rozprávali Tomáš Repa, Michael Dolejš, Matej Ondrejka, Lenka Petráková či Ondrej Jób.

Tešiť sa môžete aj na mnoho ďalších obohacujúcich rozhovorov, ktoré vychádzajú na pravidelnej báze – každý mesiac jeden rozhovor. Cieľová skupina podcastu sú dizajnéri, umelci, marketéri ale aj podnikatelia, ktorých zaujíma proces tvorby značky (branding), navrhovania webu (User Experience) alebo vizuálny dizajn.

Podcast nájdete na Spotify, Apple Podcasts či YouTube.

zdroj: Talkflow

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

MC kazety sú späť – na sérii plagátov

Možno si ešte spomínate na časy, kedy sme hudobné prehrávače kŕmili MC kazetami. Plastové škatuľky so záznamovým kotúčom…