Mám otázočku ohľadom licencie. Ak si zákupim font na licenciu mojej sro, môžem ten font používať pre vlastné účely. Ale ak robím napr. logo, alebo poster pre klienta, je nutné si ten font zakúpiť znova s licenciou pre klienta?
Na co se můžete těšit v letošním třetím číslu časopisu? Kromě hlavního tématu, kterým je tentokrát CI zemědělských farem, jsou to články a rozhovory ze světa grafického designu, fotografie, ilustrace či polygrafie a věnuje se mimo jiné také papírům…
2 comments
Mám otázočku ohľadom licencie. Ak si zákupim font na licenciu mojej sro, môžem ten font používať pre vlastné účely. Ale ak robím napr. logo, alebo poster pre klienta, je nutné si ten font zakúpiť znova s licenciou pre klienta?
Ď.
Miro Kozel
pri kupe urcujes kto bude drzitelom licencie, to znamena kto ho moze pouzivat na pocitaci, pripadne pocitacoch.
ak kientovi davas len vysledok tvojej prace a nie font, nepotrebuje byt drzitelom licencie