Fan art na tému filmy Wesa Andersona

Wesova filmografia je príkladom toho, aký dôležitý je dnes jedinečný pohľad na svet. V príbehoch neuveriteľným spôsobom kombinuje vonkajšiu krásu prostredia s vnútornou krásou neobvyklých postáv. Jeho cit pre detail a filmový vizuál, zo všetkého najviac pripomínajúci rozpohybovanú maľbu, sú nekonečnou inšpiráciou aj pre ľudí, ktorí jeho filmy zbožňujú. Ak k takým patríte aj vy, určite čítajte ďalej. A potom hlavne pozerajte.

Blogerka Cher Amis sa určitý čas venovala zbieraniu výtvorov, ktorých cieľom bolo vzdať hold rukopisu talentovaného režiséra. Postupne si však uvedomila, že jej snaha nemá šancu na úspech. Nie preto, že by nevedela nájsť kúsky, čo by stáli za to. Práve naopak – nešlo jednoducho vybrať tie najlepšie.

Pretože tak ako filmy, ktoré Wes točí, sú často aj ľudia, ktorí si ich pozrú (a pokojne aj dvadsaťkrát) podmaniví a zaujímaví. Sledovať ich práce venujúce sa tematike filmov tohto režiséra je teda rovnako určitým zážitkom.

Ak teda nemáte práve hodinku a pol či dve na nejaký ten film, prezrite si aspoň zopár skvelých grafických prác.

111+Archer+Ave+by+Max+Dalton Grand+Budapest+Hotel+Icon+Print Character+Study+by+Max+Dalton Jack+from+Darjeeling+Limited+HolaCoyote Bad+Dads+Wes+Anderson+Art+Show+Lego The+Belefafonte+from+the+Wes+Anderson+Floor+Plans+Collection Bottle+Rocket+Stage+by+Kevin+Tong

zdroj: designtaxi.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Mockup hardcover knihy zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na mockup knihy v tvrdej väzbe. Vďaka nemu môžete svoje návrhy z tejto oblasti prezentovať…
pokračovanie článku

Font dňa – Punto

zľava 50% do 17. januára
pokračovanie článku

1000+ textur zdarma

Pravděpodobně máte osobní archiv grafik a písem, které jste někde stáhli zdarma. Aby vaše projekty byly ještě kvalitnější, našli…