EveryHey – ilustrovaná popkultúra na každý deň

Ak máte dnes chuť na trochu milých ilustrácií, skúste navštíviť Intagram účet s  názvom EveryHey. Jeho autormi sú ľudia z španielského kreatívneho štúdia. To sa nevolá nijak inak ako – Hey! Ich výtvory sa zameriavajú na svetoznáme postavičky, ktoré sa nadobro usadili v popkultúre.

Vznikol tak akýsi mix skutočných a fiktívnych postáv, ktoré môžete, odené v minimalistickom šate, obkukovať na spomínanom profile. A v prípade, že sa vám blog natoľko zapáči, že si ho otvoríte k rannej káve, nemusíte sa báť. Nové príspevky pribúdajú denne. Projekt beží od februára 2014 a doteraz vytvorili dizajnéri z barcelonského štúdia už vyše deväťdesiat známych osobností vo svojskom štýle.

Nájdete medzi nimi reálnych ľudí ako napríklad Baracka Obamu či Stevea Jobsa, ale aj spomínané vymyslené postavy od Kapitána Ameriku, cez Snehulienku a Hobitov až po Waltera Whitea, hlavného protagonistu obľúbeného seriálu Breaking Bad (či pekne tuzemsky – Perníkový tatko :)).

Pozrite si malý výber zo stále rozsrastajúcej sa zbierky a nezabudnite navštíviť aj samotný Instagram profil tohto vtipného projektu.

3 4 5 11 12 18

 

zdroj: designtaxi.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

BatchOutput pre Office za polovicu!

BatchOutput Office Suite od Zevrix Solutions je aktuálne dostupný s 50% zľavou. Podobný produkt pre InDesign sme vám predstavili už…
pokračovanie článku

Stiahnite si písmo Ravenda zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na zaujímavé nadpisové písmo, ktoré teraz navyše môžete získať bezplatne!
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Conservas Son Sardina

Společnost Conservas Son Sardina se specializuje na distribuci a marketing konzervovaných mořských produktů.