EveryHey – ilustrovaná popkultúra na každý deň

Ak máte dnes chuť na trochu milých ilustrácií, skúste navštíviť Intagram účet s  názvom EveryHey. Jeho autormi sú ľudia z španielského kreatívneho štúdia. To sa nevolá nijak inak ako – Hey! Ich výtvory sa zameriavajú na svetoznáme postavičky, ktoré sa nadobro usadili v popkultúre.

Vznikol tak akýsi mix skutočných a fiktívnych postáv, ktoré môžete, odené v minimalistickom šate, obkukovať na spomínanom profile. A v prípade, že sa vám blog natoľko zapáči, že si ho otvoríte k rannej káve, nemusíte sa báť. Nové príspevky pribúdajú denne. Projekt beží od februára 2014 a doteraz vytvorili dizajnéri z barcelonského štúdia už vyše deväťdesiat známych osobností vo svojskom štýle.

Nájdete medzi nimi reálnych ľudí ako napríklad Baracka Obamu či Stevea Jobsa, ale aj spomínané vymyslené postavy od Kapitána Ameriku, cez Snehulienku a Hobitov až po Waltera Whitea, hlavného protagonistu obľúbeného seriálu Breaking Bad (či pekne tuzemsky – Perníkový tatko :)).

Pozrite si malý výber zo stále rozsrastajúcej sa zbierky a nezabudnite navštíviť aj samotný Instagram profil tohto vtipného projektu.

3 4 5 11 12 18

 

zdroj: designtaxi.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Font dňa – Khang

zľava 60% do 12. februára
pokračovanie článku

Zľava 50% na produkty Zevrix

Firma Zevrix ponúka do konca roka zľavu 50% na všetky svoje produkty. Pri objednávke stačí zadať zľavový kupón ZSD5ZPCHLD34.…
pokračovanie článku

Mockupy Citylightov za 8 dolárov!

Na Graphicriver aktuálne v ponuke aj táto sada desiatich citylight mockupov. Všetky vo vysokom rozlíšení 1550 x 2200 pixelov a 300…