EveryHey – ilustrovaná popkultúra na každý deň

Ak máte dnes chuť na trochu milých ilustrácií, skúste navštíviť Intagram účet s  názvom EveryHey. Jeho autormi sú ľudia z španielského kreatívneho štúdia. To sa nevolá nijak inak ako – Hey! Ich výtvory sa zameriavajú na svetoznáme postavičky, ktoré sa nadobro usadili v popkultúre.

Vznikol tak akýsi mix skutočných a fiktívnych postáv, ktoré môžete, odené v minimalistickom šate, obkukovať na spomínanom profile. A v prípade, že sa vám blog natoľko zapáči, že si ho otvoríte k rannej káve, nemusíte sa báť. Nové príspevky pribúdajú denne. Projekt beží od februára 2014 a doteraz vytvorili dizajnéri z barcelonského štúdia už vyše deväťdesiat známych osobností vo svojskom štýle.

Nájdete medzi nimi reálnych ľudí ako napríklad Baracka Obamu či Stevea Jobsa, ale aj spomínané vymyslené postavy od Kapitána Ameriku, cez Snehulienku a Hobitov až po Waltera Whitea, hlavného protagonistu obľúbeného seriálu Breaking Bad (či pekne tuzemsky – Perníkový tatko :)).

Pozrite si malý výber zo stále rozsrastajúcej sa zbierky a nezabudnite navštíviť aj samotný Instagram profil tohto vtipného projektu.

3 4 5 11 12 18

 

zdroj: designtaxi.com

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Proč ignorujeme grafické manuály a jak to zlepšit?

Patřím k lidem, kteří po otevření jakékoliv krabice automaticky odloží uživatelské příručky a návody bokem. Manuál rovná se dokument, který nepotřebuju. Mám hlavu a poradím si s tím! A pak si ji lámu, když to nejde. A pak znovu, když ten manuál zpětně hledám. Protože někdy je manuál fakt potřeba. Jak z toho ven?
pokračovanie článku

Praha 8 má nové logo

Mestská časť Praha 8 nedávno predstavila svoje nové logo. Nový identifikačný znak vzišiel z verejnej súťaže, o ktorú bol veľký…