EveryHey – ilustrovaná popkultúra na každý deň

Ak máte dnes chuť na trochu milých ilustrácií, skúste navštíviť Intagram účet s  názvom EveryHey. Jeho autormi sú ľudia z španielského kreatívneho štúdia. To sa nevolá nijak inak ako – Hey! Ich výtvory sa zameriavajú na svetoznáme postavičky, ktoré sa nadobro usadili v popkultúre.

Vznikol tak akýsi mix skutočných a fiktívnych postáv, ktoré môžete, odené v minimalistickom šate, obkukovať na spomínanom profile. A v prípade, že sa vám blog natoľko zapáči, že si ho otvoríte k rannej káve, nemusíte sa báť. Nové príspevky pribúdajú denne. Projekt beží od februára 2014 a doteraz vytvorili dizajnéri z barcelonského štúdia už vyše deväťdesiat známych osobností vo svojskom štýle.

Nájdete medzi nimi reálnych ľudí ako napríklad Baracka Obamu či Stevea Jobsa, ale aj spomínané vymyslené postavy od Kapitána Ameriku, cez Snehulienku a Hobitov až po Waltera Whitea, hlavného protagonistu obľúbeného seriálu Breaking Bad (či pekne tuzemsky – Perníkový tatko :)).

Pozrite si malý výber zo stále rozsrastajúcej sa zbierky a nezabudnite navštíviť aj samotný Instagram profil tohto vtipného projektu.

3 4 5 11 12 18

 

zdroj: designtaxi.com

 

Pridaj komentár


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká farba PANTONE ste?

V prípade, že vám nadpis dnešného článku znie trochu podivne, čítajte ďalej. Objavili sme totiž zaujímavý kvíz, ktorý…
pokračovanie článku

Fakt hrozné fonty

Výber písma môže ovplyvniť veľa vecí. Ak už nič iné, tak určite to, či bude výsledný dizajn vnímaný pozitívne…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – High Sparrow Beer

Skvělý branding hraje důležitou roli v pomáhání produktu vyniknout na konkurenčním trhu. Zároveň je katalyzátorem efektivního marketingu. Aby se…