"Dobrý den, narazila jsem na problém s tím, že popisky jsou v těch PDFkách česky a zákazník to nechce poslat svému zákazníkovi, protože ten by poznal, že se to vyrábí někde v chudých východních zemích :-D Nemůžete mi pro potřeby zákazníka vymazat ty české názvy a popisy z rozkresů? Děkuji."

denník detepáka

Na vianoce sa mi ozve agentura (volakedy som pre nich robil nejake veci, s tym ze som bol "drahy" tak si zohnali interneho grafika), ze ci by som do konca roka nepripravil pre nich seriu grafik co im ponahla :)

denník detepáka

Vsetky tie texty aj to logo by som skusil trochu (fakt len trochu) posunut k okraju nech to dycha. (banner 336x280)

denník detepáka

"klient chce este zmeny, chce trochu viac popracovat s tou grafikou"

denník detepáka

Kalendár pre zákazníčku, sama si vybrala layout s fotkami na šírku, fotografie prišli a samozrejme medzi nimi boli aj dve na výšku. Po zaslaní náhľadu mi volá naspäť a s nenávisťou v hlase mi povie ako "debilne" sme jej orezali fotky, že ona si kalendáre už robila aj sama a nikdy to také nebolo, a nezabudla mi dvakrát so zvýšeným hlasom dodať že sme neschopní a že nič nezaplatí.

dennik detepáka

Vzdy ma vie prekvapit ked klient po par korekturach stale netusi ze v pdf je viac navrhov :)

denník detepáka

"treba kreativitu" – odpoved klienta na reklamovanie klientovho napadu, mizernych podkladov, kratkosti casu a smiesneho rozpoctu.

denník detepáka

klient: rozmer inzerátu ostáva (93x45mm), farby, texty, fotka tiež, ale urobte to celé ináč, lebo konkurencia otvára hned vedla obchod

denník detepáka

Na zaver dna korektura obsahujúca 140 oprav. Pritom to je brozurka s par textovymi stranami :)

denník detepaka