Potrebovala by som upraviť túto fotku. Omladiť tvár, dačo spravte s tými fľakmi, vlasy hustejšie, bradu preč (druhú), sám vidíte, veď ste šikovný grafik. - Áno, to som, ale vy viac než mňa potrebuje plastického chirurga.

denník detepáka

Tuhle jsme se dřeli s retušemi... A pak - "a kdy chcete tedy poslat do tisku?" - "Noooo mysme si to už vytiskli na naší kopírce..."

denník detepáka

Predvolebná kampaň. Kandidát na poslanca vo svojom letáku zvýraznil text: „...a budem bojovať proti čiernym peniazom a úhradam hotovostných platieb bez vystavenia pokladničného dokladu...“. Pri preberaní zákazky položil nečakanú otázku: „Dostanem zľavu, ak by som to chcel bez bloku?“

denník detepáka

…aby ty letáky/vizitky mohla vytisknout naše sekretářka u nás na barevné laserovce a ne u vas na offsetovém stroji :-) Tisk je přece nejdražší!

Denník detepáka

však to nejak urobte, veď máte počítače

denník detepáka

Poziadavka na letak: Nejako to nacmaraj ide hlavne o tu hlavicku s obrazkom, text si uz poprerabam sama. (nejako to nacmaraj = sprav to uplne tak ako to chcem ja) (text si uz poprerabam sama = poslem ti este 3 maily, kde ti vysvetlim, co vlastne chcem)

denník detepáka

"...tlačené obyčko..." (odpoveď, ktorú som dostal, keď som sa chcel dopátrať k tomu, aký font chce klient použiť)

denník detepáka

Zakázka na dárkový voucher pro klientového zákazníka. "Kterou verzi návrhu jste si vybrali pro tisk?" "My jsme si neuměli vybrat, tak jsme mu poslali všechny tři, ať si jednu z nich vytiskne." Nemusím dodávat, že měli jen náhledy, které nebyly v tiskové kvalitě.

denník detepáka

Lekcia z použiteľnosti – Programátor, kóder a dizajnér v 1-ej osobe tvrdí o svojom formulári, ktorý naprogramoval pre web: "Pokud uživatel není mentálně postižen, tak ví, co vyplnit má. Pokud ne, nemá to vyplňovat ;)"

denník detepáka