"pozri pozorne všetky zadania, čo som Ti posielal aj predtým" – načo poslať jedno zadanie, keď sa da poslať x mailov a grafik sa namiesto prace prehrabáva zadaniami

denník detepáka

Klient chcel etiketu na víno, citujem: "Ide o vino omšové predstava prevrátené podkovy a tam to nejako zakomponovať farby nechám na vás svieže logo ide o malé domáce vinárstvo vdaka" logo v jpgčku a texty žiadne...

denník detepáka

Na začiatku sme sa dohodli na sume, ktorá sa má nakonci vyplatiť, klient sa mi ospravedlnil, že založil na danú značku fond, čiže nebude z jeho strany možné vyplatiť zálohu. (Ok, bol to známy zobrala som to v pohode) nakonci však chcel všetky vektorové veci zaslať v každom formáte a keď som sa ohradila, že najskôr peniaze potom všetky formáty, človek mi dohodnutú sumu zmenil -70% pretože fond im nevyšiel a nemá peniaze, tak z vecí, na ktorých som makala vyše 4mesiacov si vybral dokonca len tri, lebo niesú peniaze a to, že si to on nevybral je jeho vec.

denník detepáka

"Dobrý den, narazila jsem na problém s tím, že popisky jsou v těch PDFkách česky a zákazník to nechce poslat svému zákazníkovi, protože ten by poznal, že se to vyrábí někde v chudých východních zemích :-D Nemůžete mi pro potřeby zákazníka vymazat ty české názvy a popisy z rozkresů? Děkuji."

denník detepáka

Na vianoce sa mi ozve agentura (volakedy som pre nich robil nejake veci, s tym ze som bol "drahy" tak si zohnali interneho grafika), ze ci by som do konca roka nepripravil pre nich seriu grafik co im ponahla :)

denník detepáka

Vsetky tie texty aj to logo by som skusil trochu (fakt len trochu) posunut k okraju nech to dycha. (banner 336x280)

denník detepáka

"klient chce este zmeny, chce trochu viac popracovat s tou grafikou"

denník detepáka

Kalendár pre zákazníčku, sama si vybrala layout s fotkami na šírku, fotografie prišli a samozrejme medzi nimi boli aj dve na výšku. Po zaslaní náhľadu mi volá naspäť a s nenávisťou v hlase mi povie ako "debilne" sme jej orezali fotky, že ona si kalendáre už robila aj sama a nikdy to také nebolo, a nezabudla mi dvakrát so zvýšeným hlasom dodať že sme neschopní a že nič nezaplatí.

dennik detepáka

Vzdy ma vie prekvapit ked klient po par korekturach stale netusi ze v pdf je viac navrhov :)

denník detepáka