Klient po odoslaní grafického návrhu: " Také niečo som už videl, skúste spraviť niečo, čo ešte nie je..:)

denník detepáka

"mohl byste mi prosim poslat verzi do ktere bych mohla provadet korekce? V pdf nelze"

denník detepáka

požiadavka od klienta: ...tvar presny nevieme, ale urcite bude treba na to vysekovu formu. Takze prosim o vypocet ceny, aby tam bola zahrnuta aj vysekova forma napriklad tvaru zemiaku...

denník detepáka

Pošlem klientovi návrhy etikiet aj s náhľadmi umiestnenými na fľašiach, všetko je super a po odovzdaní vytlačených etikiet sa ma opýta prečo sú také malé a nie sú od okraja po okraj fľaše. On si totiž pozrel etikety na mobile odsúhlasil ich a náhľady s umiestnením pre zmenu ani neotvoril a nepozrel. No čo k tomu dodať.

denník detepáka

Klient: Mám problém. Chcú odo mňa do časopisu obrázok na 200 DPI (povedal štýlom "píšte si 200 ...D...P...I..."), ale ja ho mám iba ako JPG

denník detepáka

Podla mna si to urobil velmi narychlo a vobec nie tak ako som chcela...

denník detepáka

Prišiel mi mail od marketingového riaditeľa z jednej firmy, že potrebuje vytvoriť DL leták na jedlo, aby presvedčil ľudí, aby sa išli k ním najesť. Poslal mi fotku odfotenú mobilom a s popisom, že "trošku sa s tým pohraj aby to vyzeralo krajšie, aby to to jedlo predalo" fotka vyzerala ako keby to bolo fotené kalkulačkou. Mám pocit, že niekto si mýli povolanie grafika s povolaním kúzelníka.

denník detepáka

klient: prosím vás čakali sme viac návrhov a nie jeden... ja: to pdf má viac strán... klient: teraz vypadám ako sprostá... ja: nie ako sprostá nie... :-)

denník detepáka

korektura od klienta: "text celý blok o 2 odklep výše"

denník detepáka