Chaotická vizuální identita ruského pivovaru

Paradox je název mladého autentického a rychle se rozvíjejícího pivovaru v ruském Petrohradu.

Cílem projektu bylo vyvinout novou jedinečnou identitu, která rozšíří povědomí o značce a zviditelní ji na pultech obchodů. Hrdinou společnosti se stává Paradoxní člověk. Postava hrdiny je veselá a otevřená zkoušení nových věcí. Představuje estetického pijana ve všech možných polohách a podmínkách.

V každém životě je místo na nějaký paradox. Ten může měnit náš pohled na známé věci a otevřít se něčemu novému. Symbolem značky je duševní chaos.
Zdroj: packagingoftheworld

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Stiahnite si ovocné vzory s rôznymi motívmi

Dnes pre vás máme tip na vzory s motívmi ovocia, ktoré sa skvele hodia k letnému obdobiu. Dali sme dohromady viac ako 10 rôznych vzorov, aby ste ich nemuseli hľadať.
pokračovanie článku

Kreativní snídaně s Europapier Bohemia

Je to tady! 10. Kreativní Snídaně se už blíží! Posnídejte s námi a dalšími našemi partnery na snídani přeplněnou čerstvými…
pokračovanie článku

BOBO – krátky animovaný film pre deti

Ové Pictures tento rok dokončili krátky animovaný film pre špeciálnu materskú školu Dúhovka, pre deti s poruchami videnia. Film vznikol na základe zadania vytvoriť príbeh, ktorý pomôže deťom s tupozrakosťou prekonať nie vždy úplne ľahké obdobie s okluzorom. Zároveň má upozorniť na dôležitosť prevencie porúch zraku malých detí. Animovaný film je dostupný pre všetky deti online.