Britské Tesco (konečne) ponúka náplaste vo viacerých odtieňoch pokožky

Obchodný reťazec čerstvú novinku promuje výrečnou kampaňou.

About bloody time

Tak znie výstižný slogan, ktorý slovnou hračkou, vychádzajúcou z krás britského jazyka, vtipne komentuje nasadenie “nového” produktu. Náplaste, ktoré v oddelení drogérie považujeme za sajmozrejmé podobne ako zubnú pastu alebo sprchový gél, doteraz boli dostupné iba v klasickej telovej, ktorá však nie je farbou každého z nás.

Tesco sa tak stalo prvým supermarketom v Británii, ktorý ponúka rôzne odtiene náplastí. Kreatívu proma pripravili v Bartie Bogle Hegarty. Cieľom bolo odkomunikovať novinku zaujímavo ale zároveň aj na úrovni a s taktom. Dôležité podľa autorov bolo aj čo najviac eliminovať retuš a viac sa spoľahnúť na realistický a prirodzený záber.

Čo hovoríte na nápad a prevedenie kampane? 

zdroj: It’s Nice That

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Famózne 3D postavičky zvierat z papiera

Talentovaní umelci Carolina Silvero a Juan Elizalde z Buenos Aires pracujú pre dizajnové štúdio Guarda Bosques. Toto kreatívne duo vytvorilo milú sériu…
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Gyulai Pálinka

Gyulai Pálinka vyrábí vysoce kvalitní tradiční maďarské lihoviny již od 18. století. Halisten Stúdio bylo pověřeno vytvořením etiket pro limitovanou edici, která představuje nejvyšší a nejkvalitnější kategorii značky.
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Mister Chocoloco

Šéfkuchař, který miluje čokoládu. Šéfkuchař, který trvá pouze na kvalitních surovinách a čistě manuálním duchu personálu. Každý hotový výrobek…