Affinity Photo na 10 dní zadarmo!

Photoshop v ňom má celkom slušného rivala. A teraz máte možnosť bezplatne si ho vyskúšať.

Program Affinity Photo bol vydaný iba v lete tohto roku a už sa mu podarilo celkom rozvíriť vody dizajnu. Získal ocenenie Editor’s Choice, prestížne umiestnenie v rámci App Store a v neposlednom rade aj plné hodnotenie od samotných používateľov.

Od svojho vzniku je Affinity Photo jasne cielený na to, aby ukrojil z koláča, na ktorom si doteraz pochutnávalo najmä Adobe. Nie všetci sú totiž spokojní s aktuálnym modelom predplatného, ktoré sú pri najnovších verziách Adobe softvéru s prívlastkom CC jediným spôsobom, ako ich reálne využívať. So zámerom urobiť svoj produkt ešte atraktívnejší, rozhodli sa vývojári zo Serif sprístupniť záujemcom bezplatný trial.

screen800x500

Môžete si tak po dobu desiatich dní skúsiť, ako vám Affinity Photo vyhovuje. Ide o plnú verziu, ktorá obsahuje všetky nástroje, filtre, či funkcie. Samozrejmosťou je ukladanie súborov bez akýchkoľvek obmedzení či vodotlače.

Cena Affinity Photo po skončení trvania skúšobnej verzie je 49,99 eur. Bez nutnosti si niečo predplácať a s 2 rokmi bezplatných updateov. Ak chcete vedieť o Affinity Photo viac, pozrite si nasledovné video:

https://vimeo.com/132757806

 

Affinity Photo si môžete na 10 dní bezplatne stiahnuť TU.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyskúšajte si letterpress na workshope PRESSink

Dielňa sa koná v sobotu a nedeľu o 14:00. Čaká vás možnosť vytlačiť si vlastnú vec na tradičnom tlačiarenskom stroji. Víkend ako sa patrí.
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – UMA

Elektronické cigarety se v poslední době stávají stále více populárnějšími, a i když autor Johnny Kotze sám nekouří, je nadšen, že…