Skvelá správa pre učiteľov – Zápisník od Druska Books je späť!

Druska Books aj tento rok ponúkne záujemcom svoj učiteľský zápisník. Minuloročná edícia mala vcelku pozitívnu odozvu a tak sa rozhodli notes opätovne zaradiť do svojej ponuky aj na nadchádzajúci školský rok 2014/2015, ktorý je zatiaľ (našťastie pre študentov) v nedohľadne.

Návrh dizajnu pre zápisnik na ďalší rok znovu vytvoril Erik Nota. Čo sa týka vlastností a obsahu, tie zostali nezmenené. 192-stranový notes vo viazanej väzbe sa delí na štyri časti: rozvrhu hodín, školský rok po týždňoch, miesto pre poznámky a náčrty, klasifikačná časť. Naozaj obsahuje všetko, čo učiteľ môže pre zapisovanie potrebovať. Datovaný je od septembra 2014 do septembra 2015 a nezabúda ani na prázdniny.

Sympatické je i to, že bol kompletne vyrobený na Slovensku, čo prispelo k podpore lokálnej zamestnanosti. Zápisník je vyrobený kvalitne; tak, aby zvládol aj náročné používanie. Cena jedného exempláru je 8 €. Tak ako minulý rok i teraz platí akcia “čím viac objednáš, tým lepšiu máš cenu”.

rok tyzden klasifikacia

Pri objednávke 6 kusov zaplatíte iba za 5 zápisníkov. Ak sa rozhodnete kúpiť 7 až 26 kusov, bude zľava o niečo väčšia – napríklad namiesto za 8 kusov zaplatíte len 6 a máte 2 zadarmo. Objednaním 27 a viac zápisníkov získate ešte vyššiu zľavu. Za 30 kusov zaplatíte len 20 – 10 máte bezplatne.

Ak vás ponuka zaujala alebo poznáte nejakého učiteľa, viac info nájdete tu.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Bing prichádza s updateom loga

Nový rok sa pomaly rozbieha a s ním prichádzajú aj prvé redizajny. Z veľkých značiek sa pre zmenu po BBC3 rozhodol…
pokračovanie článku

Olympijské piktogramy prvýkrát v pohybe!

Nadchádzajúca paralympiáda, ktorá sa uskutoční v Tokiu, má vďaka Masaakimu Hiromurovi nový set ikoniek, ktoré sú premiérovo aj animované.
pokračovanie článku

Set akvarelových stromov za 15 dolárov!

Dnes pre vás máme tip na sadu grafických prvkov, ktoré stvárňujú rôzne typy vegetácie vo watercolor štýle. Ide…