Skvelá správa pre učiteľov – Zápisník od Druska Books je späť!

Druska Books aj tento rok ponúkne záujemcom svoj učiteľský zápisník. Minuloročná edícia mala vcelku pozitívnu odozvu a tak sa rozhodli notes opätovne zaradiť do svojej ponuky aj na nadchádzajúci školský rok 2014/2015, ktorý je zatiaľ (našťastie pre študentov) v nedohľadne.

Návrh dizajnu pre zápisnik na ďalší rok znovu vytvoril Erik Nota. Čo sa týka vlastností a obsahu, tie zostali nezmenené. 192-stranový notes vo viazanej väzbe sa delí na štyri časti: rozvrhu hodín, školský rok po týždňoch, miesto pre poznámky a náčrty, klasifikačná časť. Naozaj obsahuje všetko, čo učiteľ môže pre zapisovanie potrebovať. Datovaný je od septembra 2014 do septembra 2015 a nezabúda ani na prázdniny.

Sympatické je i to, že bol kompletne vyrobený na Slovensku, čo prispelo k podpore lokálnej zamestnanosti. Zápisník je vyrobený kvalitne; tak, aby zvládol aj náročné používanie. Cena jedného exempláru je 8 €. Tak ako minulý rok i teraz platí akcia “čím viac objednáš, tým lepšiu máš cenu”.

rok tyzden klasifikacia

Pri objednávke 6 kusov zaplatíte iba za 5 zápisníkov. Ak sa rozhodnete kúpiť 7 až 26 kusov, bude zľava o niečo väčšia – napríklad namiesto za 8 kusov zaplatíte len 6 a máte 2 zadarmo. Objednaním 27 a viac zápisníkov získate ešte vyššiu zľavu. Za 30 kusov zaplatíte len 20 – 10 máte bezplatne.

Ak vás ponuka zaujala alebo poznáte nejakého učiteľa, viac info nájdete tu.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Parisian Floors – hra geometrie a vzorov

Dnes pre vás máme zaujímavý a najmä vizuálne podmanivý projekt nemeckého fotografa. Objektom jeho záujmu sa stali podlahy. A nie…
pokračovanie článku

Type Deck – keď sa spoja karty a typografia

Pre tých, ktorým by sa snáď zunovali tradičné „čertovy obrázky“, pripravil dizajnér Chris Cavill príjemné prekvapenie. V Type Deck…