Skvelá ponuka z Dealotto – 50 vintage log za 21 dolárov!

Na Dealotto sa aktuálne objavila zaujímavá kolekcia, ktorá obsahuje vintage logá a ďalšie prvky. Dohromady obsahuje 50 šablón, ktoré si môžete jednoducho prispôsobiť podľa seba a využiť vo svojich projektoch. Super balík na tvorbu rôznych log a propagačných materiálov pre osobné i komerčné využitie.

V balíčku teda nájdete 5 sád log a odznakov v krivkách. Dostupné sú formáty AI, EPS aj PSD. Autormi sú ľudia z ORCA Creative, čo je agentúra venujúca sa grafickému dizajnu. Ponuka je zaujímavá aj vďaka zvýhodnenej cene, vďaka ktorej môžete mať celý Vintage Logo & Insignia Bundle len za maximálne 21 dolárov. Oproti bežným 35 dolárom celkom príjemná zľava.

dealotto.com/deals/vintage-logo-insignia-bundle-from-orca-creative/

pv1-o pv5-o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Likér Dr. Kramer má etikety od Pergamenu s poklonou dobovej reklame

Nová značka slovenského bylinného likéru, ktorý destiluje malá likérka v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice, nesie meno po jednom z  povestných kúpeľných domov, z ktorých mnohé už zanikli. Dizajn obalov vás vráti do slávnych čias kúpeľného mesta.
pokračovanie článku

Skvelé spojenie typografie a animácie

Typografia je skutočným umením. Umením vytvárať a spájať a kombinovať vhodné písma. Portál You The Designer dal nedávno dohromady pôsobivú…