Reštaurovanie starej fotografie s úžasným výsledkom

Photoshop je už dlhé roky považovaný za štandard v oblasti úpravy fotografií a výsledné výstupy často vyrážajú dych. Nasledujúce video toto tvrdenie potvrdzuje. Zachytáva totiž skutočne jednu z najvydarenejších reštaurácií – od začiatku až po hotovú fotku.

Autorom videa i človekom, ktorý sa na reštaurovanie podujal je Joaquin Villaverde. Starú fotografiu, na ktorej sa výrazne podpísal zub času, sa rozhodol previesť do podoby farebného obrázku bez najmenších stôp veku.

Celý proces trval približne jeden a pol hodiny a vy si ho môžete bez prerušení pozrieť v time-lapse videu. Joaquin si dal pri reštaurovaní skutočne záležať na detailoch. Výsledkom je fotografia zbavená všetkých nedokonalostí a opotrebenia.

 

Source: Historic photo restored with incredible results by jotavefoto on Rumble

Pridaj komentár


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Minimalistické postery Londýnskeho metra

Kreatívci zo spoločnosti M&C Saatchi  mesiace spolupracovali s umelcom Robom Baileym na sérii živých ilustrovaných posterov pre Transport for London…
pokračovanie článku

Logo s množstvom tvárí – redizajn Airbnb

Airbnb nedávno vynovilo svoje logo- Napriek premyslenému konceptu sa zdá, že značka prehliadla jednu vcelku podstatnú vec. Netreba…
pokračovanie článku

Pergamen má dva shortlisty na Pentawards

Prestížna dizajnérska súťaž zverejnila výber prác pre finálne posúdenie. Trnavské štúdio má na shortliste hneď dve práce.
pokračovanie článku

Audi predstavilo novú inovatívnu identitu

Automobilka sa v najnovšom redizajne pridala k mnohým ďalším značkám, ktoré sa vydali smerom zjednodušovania svojich symbolov.