Ray Oranges: Farebnosť, geometria, minimalizmus

Ray Oranges je freelance ilustrátor, ktorého prácu by sme vám chceli dnes priblížiť. Hlavnými charakteristikami Rayových ilustrácií sú farebnosť či geometria.

Autor pochádzajúci z Calabrie aktuálne žije a tvorí vo Florencii. Jeho vizuálne podmanivé práce sa objavili vo viacerých printových i webových publikáciách a projektoch. Ray už stihol počas svojej kariéry pracovať pre klientov ako Creative Review, SHOP Global Blue, Wallpaper Magazine, Fujitsu, DDB New York či mnohých ďalších.

Nedávno zverejnil súborný prehľad ilustrácií, na ktorých pracoval v uplynulom roku. Pozrite si tieto farebné práce s nádychom minimalizmu.

Smart-ad Sana-Labs-–-advertising-campaign Graphic-artwork-for-Impulse Editorial-illustration-by-Ray-Oranges-for-Icon Editorial-for-The-Hyde-Group

Ak sa vám Rayove ilustrácie páčia, viac môžete nájsť na jeho webe.

 

zdroj: weandthecolor.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

InDesign tutorial: Import vazeb

InDesign je výkonný nástroj, ktorý ponúka veľa možností pre zalamovanie a sadzbu dokumentov. Niekedy sa však môže zísť aj…
pokračovanie článku

Objevte ikonický Colorplan

Nejširší paleta barev grafických papírů vyhledávaná v obalovém designu, knihařství, tvorbě vizuální identity značek i uměleckých děl.