Power Styles pre InDesign

Jeden z najobľúbenejších pluginov z Blatner Tools suite, Power Styles, je teraz možné získať aj ako samostatný software. Tento doplnok pre Adobe InDesign predstavuje jednoduché a efektívne riešenie ako manažovať svoje dokumenty vytvorené bez neustále využívania štýlov.

Či už potrebujete zorganizovať dokument, ktorý ste dali narýchlo dohromady, alebo ste po niekom prebrali nie práve najatraktívnejší projekt, Power Styles vám ušetrí množstvo času pri redizajne a kontrole layoutu. Každý z vytvorených štýlov získa meno založené na jeho odlišnosti od pôvodného štýlu, na ktorom je založený. Vďaka tomu je orientácia medzi nimi tak jednoduchá, ako sa len dá. Jediné, čo musíte urobiť, je prispôsobiť si názov podľa svojich preferencií.

V rámci pluginu teda môžete vytvárať štýly založené na miestnom formátovaní, ktoré sa týka textu alebo objektov. Automaticky je možné vytvárať tieto štýly:

  • Basic Character styles (bold, italic a underline)
  • Character Styles
  • Paragraph Styles
  • Object Styles

Power Styles je kompatibilná s InDesignom vo verzii CS3 a novšou a to na oboch platformách, Apple Mac OS X aj Microsoft Windows. Je možné zakúpiť niekoľko typov licencií, pričom cena závisí práve od počtu licencovaných zariadení. Pri jednom až piatich počítačoch je cena za kus 45 eur.


www.dtptools.com/product.asp?id=psid

 

Ďalšie zaujímavé články o produktoch DTP Tools

Registrovaní čitatelia DeTePe majú k dispozícii zľavový kupón so zľavou 10% na produkty firmy DTP Tools.

Ďalšie diely seriálu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Ach, tie obaly – Censurado wine

Nezávislý producent vína pocítil frustraci z cenzury, se kterou se během své práce setkal. A tak vznikla nová kolekce vín,…
pokračovanie článku

Design bude všude

V dubnu tohoto roku bude Zlín žít designem. Design v ulicích bude součástí projektu ZLIN DESIGN WEEK, který připravují studenti…
pokračovanie článku

Zlatá stuha pozná víťazov ročníka 2020

V 28. ročníku prestížnej ceny za najlepšie knihy pre deti a mládež tento rok súťažilo viac než 180 publikácií. Ktoré z nich zvíťazili?