Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!

moleskine5 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!

Spojenie dvoch významných značiek opäť o čosi viac zbližuje digitálny a analógový svet. Čítajte ďalej o novinke, ktorá vám uľahčí konverziu papierových náčrtov do virtuálnej podoby.

Zápisník funguje v úzkej spolupráci s CC aplikáciou, ktorá zabezpečuje bezproblémový prenos skice zo stránok notesu. Tá je bezplatne dostupná pre iPhone.

screen322x572 4 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!   screen322x572 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!

Na každej strane v zápisníku sa nachádzajú značky, ktoré ohraničujú oblasť pre skenovanie obrázku. Ten je po nasnímaní aplikáciou synchronizovaný do služby Creative Cloud, v dvoch formátoch – SVG a JPG. Upravovať ho ďalej môžete v CC verziách Photoshopu a Illustratoru.

screen322x572 1 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!     screen322x572 3 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!

Spolupráca s Moleskine má podľa Scotta Belskyho z Behance priniesť zjednodušenie celého procesu, práve vďaka nástrojom pre tradičné skicovanie a jeho následnú finalizáciu v digitále.

moleskine10 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!moleskine11 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu! moleskine9 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!moleskine8 - Moleskine s Adobe prenesú vaše skice do digitálu!

 

zdroj: creativebloq.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover 3 380x220 - Supreme Font Bundle za 16 dolárov!
pokračovanie článku

Supreme Font Bundle za 16 dolárov!

Dnes pre vás máme tip na balík fontov, ktoré aktuálne nájdete na The Hungry JPEG. Obsahuje celkovo 70…