Fontea – Google Fonts rovno vo Photoshope

Skupinu Source netreba možno obzvlášť predstavovať. Ide o vývojárské štúdio, ktoré má na svedomí viacero užitočných vylepšení, pluginov a doplnkov pre softvér ako je Photoshop či Sketch. Čo prináša Source teraz?

Najnovšie nám ponúka plugin pre Photoshop v rámci, ktorého máte prístup k 700 Google fontom. Ten pravý pre váš dizajn nájdete jednoducho – všetky sú roztriedené do kategórií. Zmeniť font viete jediným kliknutím. Rovnako jednoduchá a užitočná je aj možnosť zmeny viacerých textových vrstiev naraz.

fontea

Vyhľadávanie podľa kategórií

Práve vďaka tomu, že ide o zabudovaný doplnok, nie je potrebné pri hľadaní nového písma opúšťať program. Všetky písma si viete pozrieť naživo – stačí kliknúť a font sa aplikuje. Písma ostávajú stálou súčasťou doplnku.

A (posledná) dobrá správa na záver? Plugin je úplne zadarmo, pre OS aj Windows. Kompatibilný je s Photoshopom CC 2015 a novším. Fonteu nájdete TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Hľadá sa produktový manažér pre produkčnú tlač

Konica Minolta Slovakia vyhlasuje pátranie po šikovnom produktovom manažérovi, ktorého baví oblasť produkčnej tlače a chcel by pracovať pre jednotku na trhu. 
pokračovanie článku

Slová & heslá

5. máj, 18:00 – 21:00 Connect Coworking, CVERNOVKA, Páričkova 18, 3. poschodie, 821 08 Bratislava