Fontea – Google Fonts rovno vo Photoshope

Skupinu Source netreba možno obzvlášť predstavovať. Ide o vývojárské štúdio, ktoré má na svedomí viacero užitočných vylepšení, pluginov a doplnkov pre softvér ako je Photoshop či Sketch. Čo prináša Source teraz?

Najnovšie nám ponúka plugin pre Photoshop v rámci, ktorého máte prístup k 700 Google fontom. Ten pravý pre váš dizajn nájdete jednoducho – všetky sú roztriedené do kategórií. Zmeniť font viete jediným kliknutím. Rovnako jednoduchá a užitočná je aj možnosť zmeny viacerých textových vrstiev naraz.

fontea

Vyhľadávanie podľa kategórií

Práve vďaka tomu, že ide o zabudovaný doplnok, nie je potrebné pri hľadaní nového písma opúšťať program. Všetky písma si viete pozrieť naživo – stačí kliknúť a font sa aplikuje. Písma ostávajú stálou súčasťou doplnku.

A (posledná) dobrá správa na záver? Plugin je úplne zadarmo, pre OS aj Windows. Kompatibilný je s Photoshopom CC 2015 a novším. Fonteu nájdete TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

 Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Stiahnite si Amaranthine Script zadarmo!

Dnes pre vás máme tip na skriptové písmo, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť z Pixela. Čo všetko balík obsahuje?
pokračovanie článku

Rum s obalom od Studio Design Herynek ocenili v Nemecku!

Inšpirácia dobovými rytinami 19. storočia a výrazná čiernobiela štylizácia. To sú atribúty obalového dizajnu rumov od Studio Design Herynek. Produkt s názvom Austrian…