El Capitan vs Enfocus Pitstop Pro 13

Apple koncom Septembra vydal najnovší OS X s názvom El Capitan, a tak prišiel čas aktualizovať. Pitstop od firmy Encofus nepatrí medzi tie “bežné “ programy, a preto je dobré pred aktualizáciou vedieť či je to bezpečné pre našu budúcu prácu alebo nie. Ďalšia možnosť (aj tá moja) je proste pozabudnúť nato že sa nejedná o samozrejmosť a pustiť sa ihneď po vydaní najnovšej verzie do aktualizácie.

Je dobré vedieť že Enfocus sa ihneď vyjadril na svojej stránke ku kompatibilite Pitstopu. Stanovisko že “Pitstop Pro momentálne nie je oficiálne podporovaný najnovším OS X” nepoteší. Podľa webu ale vyjde koncom Októbra aktualizácia s oficiálnou podporou OS X El Capitan. Ja môžem potvrdiť, že Pitstop plnohodnotne funguje aj bez záruky spoločnosti a nepostrehol som zatiaľ žiadne nedostatky či nefunkčné prvky pluginu.

Na záver teda teda môžem potvrdiť funkčnosť Pitstopu pod najnovším OS X, i keď zatiaľ  “neoficiálne “ a aktualizácia bude dostupná do teraz v neupresnenom dátume na konci Októbra.

Viac informácií a presný dátum aktuálizácie na www.enfocus.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové logo Vodafone

Přepracování loga, které bude ve finále plošší a jednodušší je více než trend. Stává se nezbytnou změnou, aby se…
pokračovanie článku

CarnokyType má nový Zin Display

Rodina písiem Zin od Sama Čarnokého sa rozrastá o nové display rezy. Zároveň môžete využiť 75% zľavu na celý Zin.
pokračovanie článku

Balík drevených textúr zadarmo!

Na nasledovnom linku nájdete bezplatne dostupnú kolekciu desiatich kvalitných textúr dreva. Tentoraz ide o domácu produkciu – autorkou je…