Backstage Talks medzi 20 naj obálkami sveta

Najnovšie číslo magazínu z produkcie štúdia Milk sa dostal do shortlistu Stack Awards v kategórii Cover of The Year. Zdieľa tak spoločnosť periodík ako Eye, Printed Pages či Fukt.

Magazín sa venuje dizajnu a veciam s ním spojeným, ktoré rozoberá najmä formou rozhovorov. Vychádza pravidelne ako súčasť domácej By Design Conference, ktorá sa v Bratislave koná každoročne od roku 2014.

Najnovšie, v poradí štvrté vydanie, opúšťa na obálke zaužívaný koncept vymenovania rečníkov konferencie a namiesto mien prináša dôležitý odkaz. Citát vzišiel z rozhovoru s Ryanom Singerom, ktorý na konferencii vystúpil minulý rok.

 

zdroj: stackmagazines.com

   backstagetalks.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Basecamp “stráca” tvár s novým logom

Platforma pre organizáciu projektov nedávno predstavila svoje aktualizované logo. In-house facelift sa vybral serióznejším a viac technicky orientovaným smerom.…
pokračovanie článku

Písmo a farby – webinár

Poďme sa porozprávať o grafickom dizajne. Tentokrát stíhame, netlačí ma deadline. V treťom dieli porozprávam o tom, aká je úloha farby v typografii, ako s ňou pracovať a ako dokáže ovplyvniť čitateľnosť a emóciu z čítaného textu.
pokračovanie článku

Národná cena za komunikačný dizajn 2016

Slovenské centrum dizajnu v spolupráci s Ministerstvom kultúry SR a za spoluúčasti Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR…