Podáva sa Hundebar! Priamočiare a efektívne obaly od Studia Protein

Značka prináša na trh krmivá pre psy a mačky, ktoré sú šité (či presnejšie varené) na mieru každému z nich. Jednotlivé receptúry vznikli v spolupráci s odborníkmi z radov veterinárov a ich zloženie z kvalitných surovín bez chémie nevyžaduje lúštenie so slovníkom v ruke.

Obal navrhnutý tímom z Proteinu rovnako priamočiaro prezentuje všetko podstatné. A pridáva k tomu aj hravý prvok v podobe domáceho miláčika, ktorý je zvečnený vo chvíli servírovania. Servírovania krmiva.

Najvýraznejšou textovou informáciou je práve príchuť, ktorú pomáha odlišovať aj farebnosť. Tá nadväzuje na existujúce kódovanie – tak, aby ste sa nemuseli nanovo orientovať a hľadať na regáloch tú vašu, či presnejšie vášho štvornohého spoločníka.

Po novom sú krmivá balené vo vratnom skle s recyklovateľnou etiketou z kartónu bez lepidla. Výrobky určené pre psy je možné od mačacích odlíšiť už podľa iného tvaru pohára, čo tiež uľahčuje a urýchľuje výber.

 

 

zdroj: studioprotein.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Hledá sa kandidát na pozici: GRAFIK / DESIGNÉR

Společnost se zaměřením na výrobu reklamních korporátních oděvních kolekcí pro sport i firemní účely včetně dárkových 3D předmětů.