Špičková potlač CD, DVD a Blu-ray

portfolio bratislava region3 800x439 - Špičková potlač CD, DVD a Blu-ray

Priama tlač na prenosné médiá (CD/DVD/Blu-ray) je jednoduchý ale kvalitný spôsob označovania nosičov. Zvolená potlač sa tlačí priamo na disk, vďaka čomu netreba riešiť výrobu a potlačenie etikiet ako aj ich následné nalepovanie. Tento časovo náročný postup sa zredukuje na úkon samotného tlačenia. Priamo na CD, DVD alebo Blu-ray

pph50 web.png.nac .png - Špičková potlač CD, DVD a Blu-ray

Hlavnou výhodou je teda časový aspekt, ktorý zaručuje, že zákazky možno riešiť veľmi promptne. Napriek pružnosti, ktorá je s touto metódou spätá, kvalita výsledných produktov sa neznižuje. Práve naopak.

Tlačová hlava spolu so šiestimi farebnými atramentmi (CMYK + Light Cyan + Light Magenta) dokážu zabezpečiť jemne odstupňované farby a dokonale ostrý text. Dokonca aj pri veľmi malých druhoch písmach.

portfolio acrobat studio 580x293 - Špičková potlač CD, DVD a Blu-ray

Takto potlačené nosiče sú skvelým spôsobom ako urobiť dojem na klienta. CD, DVD a Blu-ray disky s kvalitnou potlačou zaručujú profesionálnu prezentáciu. To všetko vďaka profesionálnej obrazovej kvalite a realistickej tlači na povrch CD, DVD a Blu-ray nosičov. Dáta sú napaľované na značkové CD/DVD, samozrejmosťou je vysoká rýchlosť napalovania dát.

spickova potlac cddvd efektivna kvalitna prezentacia vasich dat portfolio ep 580x350 - Špičková potlač CD, DVD a Blu-ray

Denná produkcia pri potlači je viac ako 2000 ks CD/DVD/Blu-ray. V prípade napalovania dát je denná produkcia 1400 ks pri CD a pri DVD viac ako 870 ks. V prípade potreby je možné dennú produkciu navýšiť.

Aktuálne môžete využiť zľavu 10% pre školstvo.

vach.print 1 150x1501 - Špičková potlač CD, DVD a Blu-rayZistite viac na webe vach.print alebo na webstránke duplikovanie.sk.
Široké portfólio si môžete pozrieť TU.

Chcete vedieť o novinkách pri potlači CD, DVD a Blu-ray? Sledujte náše novinky na webefacebooku alebo twitteri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť