Output Factory2 - Output Factory – automatizovaný export a tlač z InDesignu

Output Factory – automatizovaný export a tlač z InDesignu

Zevrix nedávno prišiel s novým pluginom, ktorého hlavnou účelom je zjednodušiť vám výstupné procesy pri práci s Adobe inDesign. Hodí sa či už potrebujete odosielať stovky dokumentov alebo jeden. Aké funkcie v doplnku nájdete? pokračovanie článku

Zevrix Graphic Inspector cover - Graphic Inspector

Graphic Inspector

Aplikácia od Zevrix Solutions, vďaka ktorej získate dokonalý prehľad v súboroch obrázkov a vektorovej grafiky. Graphic Inspector poskytuje rozsiahle informácie o všetkých priečinkoch s obrázkami a vektormi. Môžete tak rýchlo nájsť, čo potrebujete – na základe špecifických atribútov súborov, ktoré hľadáte. Program využijete v mnohých oblastiach, či už ide o tlač, web dizajn alebo dokonca digitálnu fotografiu.

pokračovanie článku

Zevrix Deliver cover - Deliver – jednoduché zdieľanie súborov

Deliver – jednoduché zdieľanie súborov

Deliver od Zevrix Tools vám umožní jednoduchým spôsobom zdieľať súbory a miestne siete. Ponúka automatické e-mailové notifikácie (pre vás i klienta), hot foldre, posielanie vecí na viacero cieľov a veľa ďalších funkcií. Podporované sú aj hlavné online služby (FTP, SFTP, Google Storage, Amazon S3, WebDAV, Secure WebDAV, AFP, SMB) či podrobná história.

pokračovanie článku

zevrix 580x133 - Zľava 50% na produkty Zevrix

Zľava 50% na produkty Zevrix

Firma Zevrix ponúka do konca roka zľavu 50% na všetky svoje produkty. Pri objednávke stačí zadať zľavový kupón ZSD5ZPCHLD34.

pokračovanie článku

Zevrix ArtOptimizer1 - ArtOptimizer – automatické zmenšovanie veľkosti linkovaných obrázkov pre Illustrator

ArtOptimizer – automatické zmenšovanie veľkosti linkovaných obrázkov pre Illustrator

Plugin od štúdia Zevrix Solutions, ktorý je určený pre Adobe Illustrator. Ide o automatizáciu workflow procesu. Jeho hlavná náplň spočíva v zmenšovaní veľkosti linkovaných súborov. Doplnok spolupracuje aj s Photoshopom.

pokračovanie článku

InPreflightcover - InPreflight – predtlačová príprava pre InDesign

InPreflight – predtlačová príprava pre InDesign

InPreflight, ktorý pochádza zo štúdií Zevrix Solutions je výkonným multi-tool pre predtlačovú prípravu súborov vytvorených v InDesigne. Okrem toho ponúka niekoľko ďalších zaujímavých možností, ktoré majú užívateľovi zjednodušiť aj tie menej príjemné úkony pri kontrole pred tlačou.

pokračovanie článku

zevrix ulitity cover - Dvojka utilít pre Mac OS X

Dvojka utilít pre Mac OS X

Doplnky, ktoré vám predstavíme nižšie, pochádzajú zo štúdií Zevrix Solutions, o ktorých sme na DeTePe už písali v súvislosti s pluginmi do rôznych programov. Každá utilita slúži na niečo iné. Jedna utilita vám ukáže súbory, ktoré bežne nevidno a druhá slúži na regulovanie dĺžky názvu. Obe sú zadarmo.

pokračovanie článku

Zevrix LinkOptimizercover 580x490 - Zevrix LinkOptimizer – automatické zmenšovanie veľkosti linkovaných obrázkov pre InDesign

Zevrix LinkOptimizer – automatické zmenšovanie veľkosti linkovaných obrázkov pre InDesign

Dnes vám predstavíme plugin do Indesignu, ktorý slúži na zmenšenie veľkosti linkovaných obrázkov v programe Indesign. Spôsob kompresie, ktorý tento doplnok využíva spočíva v odstránení nadbytočných dát, ktoré konkrétny obrázok obsahuje.

pokračovanie článku

zevrix 580x133 - Nový partner – Zevrix

Nový partner – Zevrix

Pribudol nám nový partner. Ide o firmu spoločnosť Zevrix z kanadského Toronta, ktorá sa zaoberá navrhovaním riešení pre prácu s grafikou.

pokračovanie článku

hlavne okno1 580x4112 580x418 - PDF Checkpoint – kontrola PDF súborov

PDF Checkpoint – kontrola PDF súborov

Program, ktorý vám ponúka niekoľko zaujímavých funkcií pre prácu s PDF dokumentmi. Vývoj tohto rozšírenia má na konte spoločnosť Zevrix z kanadského Toronta, ktorá sa zaoberá navrhovaním podobných riešení pre prácu s grafikou a tlačou.

pokračovanie článku