Priama tlač na CD/DVD – efektívna a kvalitná prezentácia vašich dát

Priama tlač na prenosné médiá (CD/DVD) je jednoduchý ale kvalitný spôsob označovania nosičov. Zvolená potlač sa tlačí priamo na disk, vďaka čomu netreba riešiť výrobu a potlačenie etikiet ako aj ich následné nalepovanie. Tento časovo náročný postup sa zredukuje na úkon samotného tlačenia. Priamo na CD alebo DVD.

pph50_web.png.nac.png

Hlavnou výhodou je teda časový aspekt, ktorý zaručuje, že zákazky možno riešiť veľmi promptne. Napriek pružnosti, ktorá je s touto metódou spätá, kvalita výsledných produktov sa neznižuje. Práve naopak.

Tlačová hlava spolu so šiestimi farebnými atramentmi (CMYK + Light Cyan + Light Magenta) dokážu zabezpečiť jemne odstupňované farby a dokonale ostrý text. Dokonca aj pri veľmi malých druhoch písmach.

Takto potlačené nosiče sú skvelým spôsobom ako urobiť dojem na klienta. CD a DVD disky s kvalitnou potlačou zaručujú profesionálnu prezentáciu. To všetko vďaka profesionálnej obrazovej kvalite a realistickej tlači na povrch CD/DVD nosičov. Dáta sú napaľované na značkové CD/DVD, samozrejmosťou je vysoká rýchlosť napalovania dát.

Denná produkcia pri potlači je viac ako 300 ks CD/DVD. V prípade napalovania dát je denná produkcia viac ako 150 ks pri CD a pri DVD viac ako 80 ks. V prípade potreby je možné dennú produkciu navýšiť.

cd

Navyše, pri väčších objednávkach je možné získať grafiku potlače či doručenie kuriérom zadarmo. Všetky informácie ako aj našu ponuku priamej tlače nájdete na stránke duplikovanie.sk.

Pridaj komentár


Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Scribble – pero, ktoré ovláda všetky farby

Predstavte si, že by ste mali možnosť využívať eye-dropper z Photoshopu v reálnom živote. Zdá sa vám to trochu futuristické?…
pokračovanie článku

Font dňa – Neometric

zľava 80%, kompletná rodina za 33,80€
pokračovanie článku

Koncept vizuálnej identity pre Sereď

Projekt dizajnéra Richarda Sokola, ktorý začal ako maturitná práca, sa neskôr transformoval do osobného projektu, ktorý prináša nový pohľad na identitu mesta a kladie otázku: "Poznáš naše mesto?".
pokračovanie článku

Font dňa – Takeaway

zľava 35% do 15. novembra, od 7,79€