Fibra print: Investovať do nových technológií sa nám oplatilo

Spojenie kvalitného výrobcu polygrafických technológií a profesionálneho tlačiara s odvahou investovať do nových technológií musí vždy dopadnúť na výbornú. Dokazuje to aj spoločnosť Fibra print. Ich najnovším prírastkom sa stala novinka MGI JetVarnish 3DS od Konica Minolta. Vďaka tejto novinke sa im otvárajú neobmedzené možnosti zušľachťovania materiálov a najmä možnosť získať nové zákazky pre svoj ďalší rozvoj.

pokračovanie článku

Font dňa – Brandbe

pokračovanie článku

Font dňa – Basic Sans

zľava 30% do 6. októbra

pokračovanie článku

Font dňa – Pitcher

zľava 15% do 16. augusta

pokračovanie článku

Font dňa – Calps

zľava 30% do 13. júla

pokračovanie článku

Coca-Cola přináší vyletněné termo plechovky

Letos v létě udržuje Coca-Cola své fanoušky a plechovky v chladu díky vzrušujícímu vývoji obalu, který spotřebiteli říká, kdy je jejich cola dokonale vychlazená.

Společnost uvedla obal s místy, která mění barvy díky citlivosti na teplotu. Jakmile je nápoj vychlazený na 4 °C, obrázek se vybarví. Za designem stojí reklamní gigant Ogilvypokračovanie článku

Súťaž na návrh LOGA Trnavského samosprávneho kraja

Trnavský samosprávny kraj vyhlásil súťaž na návrh loga Trnavského samosprávneho kraja. Cieľom súťaže je vytvoriť návrh loga pre Trnavský samosprávny kraj, ktoré sa stane súčasťou nového vizuálneho štýlu v komunikácii s verejnosťou.

pokračovanie článku

CGI nebo skutečnost? ‘The Robot Next Door’ od Niko Photographisme

Každý pořádný uživatel Photoshopu může přinutit nezasvěcené, aby si mysleli, že něco falešného je opravdu skutečné. V sérii Niko Photographisme ‘The Robot Next Door’ je to přesně naopak. Kouzlem těchto fotografií je, že postavy vypadají jako CGI, ale ve skutečnosti nejsou. pokračovanie článku

Fest Anča zverejnila zoznam súťažných filmov

Animovaný film ako politický alebo komerčný nástroj. Propaganda. To je téma, ktorej sa tento rok bude venovať Medzinárodný festival animácie Fest Anča. Od 28. júna – 1. júla premietne desiatky krátkych a dlhometrážnych animovaných diel z celého sveta. Uvidíte aktuálne novinky, ale aj filmy od roku 1910 až po súčasnosť, ktorých úlohou je ovplyvniť myslenie más. V týchto dňoch festival zverejnil na svojej stránke zoznam filmov zaradených do súťaže.

pokračovanie článku