Vlastna znacka triciek – vzorka

úvod Diskusné Fóra Dodávatelia Ostatné Vlastna znacka triciek – vzorka

Označené ako: , , ,

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Avatar bertyskf pred 5 rokmi, 3 mesiacmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    flipaer
    Člen

Zdravim, uz velmi dlho uvazujem nad vlastnou znackou triciek. Chcem sa do toho pustit. Nasiel som na nete vela firiem, ktore ponukaju vyrobu, rozne potlace, stitky a podobne a je velmi tazko sa rozhodnut. Kazdy hlasi, ze ponuka kvalitnu potlac, no to vravi kazda firma. Chcel by som poprosit, ked niekto robi potlac, ci by nebolo mozne urobit par vzoriek potlace, samozrejme tricko si zaplatim. Len aby som vedel posudit ci je tlac kvalitna. Dodal by som par jednoduchych navrhov, ktore by neboli narocne na farby, neboli by komplikovane, aby boli naklady co najnizsie, ide mi iba o kvalitu potlace. Zobral som si nato pozicku a chcem si byt isty do coho mozem investovat. Urcite chcem mat v kolekcii zo zaciatku 20 motivov.
    Chcel by som preto poprosit firmy, ktore robia potlace triciek, ci by bolo mozne vytlacit vzorku tricka. Aby som sa vedel rozhodnut. Pri spokojnosti vyuzijem urcite sluzby na vacsie mnozstvo triciek minimalne 20 motivov, roznych velkosti a investujem do toho. Chcel by som vyskusat sietotlac, aj flex tlac. Ak sa najde niekto kto by bol ochotny vytlacit vzorku bol by som mu velmi vdacny. Vopred dakujem

bertyskf
    Člen

Ahoj,
    pokojne nás kontaktuj na feldingsro@gmail.com – a môžeš poslať aj náročnejšie grafiky, realizujeme priamu digitálnu tlač, takže dokážeme vytlačiť farby aj na tmavé tričká (vo fotokvalite). S realizáciou vzorky nie je problém, len sa ozvi. Dokážeme tlačiť od jedného kusa na zvolený typ a značku trička. V prípade potreby vieme tričká ihneď po tlačení zaslať na zvolené adresy (ak máš, resp. plánuješ vlastný eshop, nám len pošleš objednávku a ihneď po realizácii ide k tvojmu zákazníkovi, čím sa značne skracuje doba dodania).

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.