SKATEBOARDING a tlač neklasickou technikou

úvod Diskusné Fóra Dodávatelia Digitálna tlač SKATEBOARDING a tlač neklasickou technikou

Táto téma obsahuje 4 odpovede, má 4 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Avatar tiskarnafrystak pred 6 rokmi, 4 mesiacmi.

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    HORUS
    Člen

Zdravím. Ako grafika ma mrzí, že veľakrát naše výsledky nie sú zrealizovateľné. Robím grafiky na skateboardy a žiadna firma mi nie je ochotná pomôcť. Každý odporúča samolepku- čo ako vieme, je len trápna napodobenina kvalitnej potlače. Druhou možnosťou je síce sieťotlač. No grafík je viac a každá iná. Má to byť séria skateboardov s rôznymi grafikami. A firmy hrdiace sa mottom potlačíme Vám čokoľvek zrazu zlyhávajú. Nevedia potlačiť čokoľvek :/ Tak teda tu končia klasické technológie. Preto by ma zaujímalo. Vedel by mi niekto poradiť? Vektorová grafika, veľa fariem 5 rôznych návrhov, 5 skateboardov.  Ďakujem za pomoc a dúfam, že chápete, že sa nechcem vzdať a samolepka je len zúfalý čin. Ďakujem

coffee
    Člen

Zdravim. Aka je celkova hrubka takeho skateboardu? teoreticky ma totizto napada priama UV tlac na dosku. mame tlaciaren, do ktorej vlezu dosky do 5,5cm. Napriklad taky ikea stolik potlacime bez problemov. Zaujima ma preto nie ani tak hrubka dosky, ale vyska najvyssieho bodu polozenej dosky.

Predpokladam ze potrebujes tlac na spadavku, co moze byt mensi problem, ale myslim ze nie nevyriesitelny:)

KAT
    Člen

Nebolo by lepsie grafiku na dane skateboardy aplikovat rucne? Malovanim alebo sablonami? Rucnou pracou by ste znacne zvysili ich hodnotu.

HORUS
    Člen

Ďakujem Vám za rady.  Výška skateboarku je 57,76 mm s mini rezervou. Ručná aplikácia by bola isto zaujímavá, no mám v pláne vytvoriť sériu 5 rôznych skateboardov v dosť krátkom čase. Je možné, že skaty pôjdu aj na súťaž, preto je pre mňa kvalitné prevedenie prioritou. UV tlač sa mi veľmi páči. Len ešte tam narvať ten skejt a bolo by :D   Zatiaľ veľmi pekne ďakujem za záujem a za odpovede.

Dobrý den,

tiskneme sítotiskem na dýhu pro skateboardy, můžeme zajistit i kompletní výrobu celého prkna.

Nějaké ukázky jsou zde: http://tisknisito.webnode.cz/fotogalerie/

Kontakt: tiskarnafrystak@email.cz

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.