Reklamacia?

úvod Diskusné Fóra Ostatné Reklamacia?

Označené ako: 

Táto téma obsahuje 3 odpovede, má 4 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Avatar milada13 pred 4 rokmi, 5 mesiacmi.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
 • Autor
  Príspevky
 • #77353
  Avatar
  Smulo55
  Člen

  Stalo sa Vám ze zákaznikovy ste vyhotovili graficky navrh on to schvalil a nasledne ste spravili billboard pred jeho firmou vsetko bolo OK a po 10 mesiacoch si vsimol chybu (gramaticku) chcel od vas aby ste chybu opravili a ked ste mu vystavili fakturu za opravu tak sa Vám vyhrazal a odmietal zaplatit? Ako ste to riesili? (Nemam od neho podpisany ziadny papier o schavleni grafickych podkladov mam iba v maili: „Takže može to byť. Ešte dajte vedieť kedy to budete lepiť.“ Hmm ako by ste to riesili vy?

  #77390

  Kto dodával texty? Kto niesol záruku za gramatickú správnosť? Ako to bolo ošetrené v objednávke? Dajte to právnikovi…

  #77391
  Avatar
  seagull1
  Člen

  Pokiaľ zákazník odsúhlasil grafiku, hoci aj cez e-mail, je to jeho problém. Toto nie je dôvod na reklamáciu. Iné by bolo, ak by odsúhlasil grafický návrh, na ktorom chyba nebola a vyhotovený bol v skutočnosti návrh s chybou…

  Preto by som mu určite zamietol reklamáciu a nevrhol nejaké lacné riešenie problému, kde by sa chyba opravila iba nejakou záplatou. A ak je to dobrý zákazník, dal by som mu aj zľavu.

  #78760
  Avatar
  milada13
  Člen

  Kouzelné slovíčko „imprimatur“ :) Dá se realizovat i po e-mailu.

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.