Potlac triciek a dodavatelia

úvod Diskusné Fóra Dodávatelia Ostatné Potlac triciek a dodavatelia

Označené ako: , ,

Táto téma obsahuje 6 odpovedí, má 5 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Avatar bertyskf pred 5 rokmi, 3 mesiacmi.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor

Hladam kvalitnu sietotlac na potlac triciek, nie len format A3 niekde uprostred, ale aj z bokov a zo zadu by som som potreboval vytlacit informacie o prani a pod a moje logo. Planujem sriu triciek pre muzov a zeny, ktore sa budu predavat na viacerych svetovych vyznamnych eshopoch, ktore sa tomu venuju. Dakujem za odpovede a prajem pekny den

cocopinda
    Člen

Ahoj Chameleon,

sietotlac, ktoru hladas je komplexnejsia zalezitost:
    – Potlac cez boky sa obycajne po zositi tricka nerobi kvoli bocnemu sviku – potlac cezen by nevyzerala dobre. Pri trickach robenych tunelovym tkanim samozrejme potlac cez boky nie je problem, damske tricka su vsak zuzovane a tym padom na bokoch zosivane.

– Co sa tyka pracich pokynov, tu vidim dve riesenia – dat si urobit tricka s vlastnymi stitkami (na zakazku sa robia od niekolkych stoviek kusov), alebo dat natlacit priamo zvnutra tricka na krk. Ked robievame pre firemnych klientov tricka, ktori nechcu mat stitky, ale svoj brand, robievame tlac na krk, tzv. imprint.

Ak by si mal zaujem o dalsie informacie, pokojne nam napis na hello(zavinac)cocopinda.com

Matus
    Cocopinda.com

toto tlačili cez yax.sk — http://www.hedonyk.com

Dakujem velmi pekne za rady a feedback, akurat dokoncujem navrhy, tak sa rozhodnem. Este raz vdaka!

Tokarka
    Člen

ahoj,

no ja odporucam obratit sa s vlastnou potlacov dizajnov triciek na nejaku reklamku, su aj take, ktore ponukaju dlhodobu spolupracu s externymi navrhovatelmi dizajnov triciek, napriklad firma http://www.teeboo.sk v Prešove.
    prajem pekny den.

bertyskf
    Člen

Ahoj, reagujem značne neaktuálne, ale ak to je aktuálne, prípadne potrebuješ realizovať zložitejšie veci v menších nákladoch, vedeli by sme ti ponúknuť priamu digitálnu tlač už od jedného kusa (pokojne nás kontaktuj na feldingsro@gmail.com).

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.