Monitor 24" 300-500 €

úvod Diskusné Fóra Technika Monitory Monitor 24" 300-500 €

Označené ako: , ,

Táto téma obsahuje 6 odpovedí, má 6 hlasov, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Avatar Vincent pred 4 rokmi.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    ferino
    Člen

Ahojte,

viete mi prosim poradit nejaky slusny monitor v cene od 300 do 500 eur cca, najlepsie 24 palcovy, chcem ho mat k notebooku (asi cez HDMI)

Robim vacsinou weby, sem tam printovu grafiku, chcem proste aby som videl rozdiel medzi #efefef a #f8f8f8 :))

Najlepsie osobne skusenosti.

Dakujem az vsetky tipy :)

Ja pouzivam – 24″ LCD Dell U2414H UltraSharp IPS/16:9/HDMI+DP – http://www.dell.com/ed/business/p/dell-u2414h/pd.

Nemozem povedat, ze by to bol ultra graficky high-end display :), ale rozdiel medzi #efefef a #f8f8f8 je dostatocne viditelny.

Cena bola okolo 230 EUR.

nickdomi
    Člen

Mne sa velmi paci obraz tiez DELLu .. konkretne U2410 … starsi ale slusny, problem je ze novy uz nezozenies, ale ja vazne uvazujem zobrat dajaky cez nejakeho predajcu repasovanej elektorniky. Ak bude bez poruchy a daju na neho zaruku, videl som ich za cca 120 eur.

moox
    Člen

Ja mam tento :
    http://www.alza.sk/23-eizo-cs230-bk-d393850.htm#popis

Mam vedla neho este Samsung 2494 (24″) …
    -to ze jeden je 23″ a druhy 24″ si ani neuvedomujem …
    – to Eizo milujem, primarne som ho bral kvoli unave oci, ale farby ma nadherne, podsvietenie rovnomerne, jednoducho krasny zamatovy ostry obraz, ergonomia 100%, kvalita spracovania 100%….. Je sice trochu hranaty, ale pracovny monitor ma plnit ucel a ja mu nemozem absolutne nic vytknut a este ma aj predlzenu zaruku tusim.

Trafil som cenovo sice tvoju vrchnu hranicu, ale ked som chcel kupovat monitor, tiez som zacinal na 300 € … a po tych dvoch rokoch nelutujem … stale som vdacny chlapikovi co mi ho poradil na pcfore :))

gregor1985
    Člen

Môžem odporučiť tento monitor (cena +kvalita), ak sa mu nepáči, Samsung alebo ASUS

gregor1985
    Člen

Pre grafiky môže trvať MSI alebo Acer ak lacnejšie potom tento notebook

Vincent
    Člen
Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.