InDesign si nepamatuje předvolby

úvod Diskusné Fóra Software Adobe InDesign InDesign si nepamatuje předvolby

Označené ako: , , ,

Táto téma obsahuje 1 odpoveď, má 2 hlasy, a bola naposledy aktualizovaná používateľom Avatar despy pred 3 rokmi, 2 mesiacmi.

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Mach
    Člen

Kolegové DTPáci, nesetkal se někdo s problémem, že si InD nepamatuje předvolby? Začalo mně to dělat po poslední aktualizaci na CC 2015.4. Jedná se např. o volbu vzhledu rozhraní, přednastavení nového dokumentu, předvolby pro text, sazbu, pracovní plochu atp. Vše si nastavím a funguje to v pohodě. Po pádu aplikace (ke kterému občas dochází) se ale InDesign po znovunahození objeví ve své původní defaultní podobě bez mých předvoleb. Samozřejmě jsem zkoušel předvolby nastavit a pak InDesign regulérně ukončit a znovu nahodit s nadějí, že si takto předvolby zapamatuje a nebude zlobit, ale po dalším pádu aplikace bylo vše při starém.

Zkoušel jsem i reset předvoleb pomocí držení kláves cmnd+opt+ctrl+shift při startu aplikace, ale ani to nepomohlo. Několik restartů počítače – nic.

Otravuje mě to už pár týdnů, nic kloudného jsem ani k tomu nevygooglil, takže kdyby měl náhodou někdo nějaký tip, tak budu moc vděčný.

iMac (Late 2012)
    OS X 10.11.5
    InDesign CC 2015.4 (česky)

Díky, Mach

despy
    Člen

Tak tenhle problem resim bohuzel taky. Pracuju jeste ve verzi CS6 a jakmile se InD zhrouti (nebo ho musim nasilne ukoncit), vsechno je na zacatku. Pracovni plocha se da ulozit, nastaveni kontroly vystupu jsem si ulozil pro jistotu na plochu, ale to vychozi nastavovani dokumentu me docela stve.

OS 10.9.5
    InD CS6 (8.1)
    Mac Pro 2012

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.