Prišiel mi mail od marketingového riaditeľa z jednej firmy, že potrebuje vytvoriť DL leták na jedlo, aby presvedčil ľudí, aby sa išli k ním najesť. Poslal mi fotku odfotenú mobilom a s popisom, že "trošku sa s tým pohraj aby to vyzeralo krajšie, aby to to jedlo predalo" fotka vyzerala ako keby to bolo fotené kalkulačkou. Mám pocit, že niekto si mýli povolanie grafika s povolaním kúzelníka.

denník detepáka

komentáre

 1. Wajcko

  Treba mu povedat, že v pohode, ale v tom pripade bude treba vytvorit 3D model toho priestoru so vsetkymi detailami za 10.000 násobok ceny uprav kvalitnej fotografie. a samozrejme platba vopred v plnej výške. Myslim, že si zozenie potom kvalitnejsiu fotografiu :)

  • charlie

   Toto funguje vseobecne. Klient doda zle podklady, pravdaze si vyziadam lepsie loga obrazky cokolvek, klient reaguje podrazdene ze co to od neho chcem vobec, potom mu pripravim kalkulaciu kde je vycislene prerabky log, nove foto z fotobanky atd a na dalsi den pridu vsetky podklady ako maju :)

 2. Blackfoto

  Tak toto je klasika!!! To ani neviem zratat, kolko krat som toto zazil. A este lepsie je, ked si mas akoze tu ,,reklamnu” fotku vytiahnut z *.doc suboru. PARAAADA!!! a nezabi niekoho :)

pridaj komentár