headermailingcc2 en 9900000000079e3c 580x269 - Softproofing s LED technologií

Softproofing s LED technologií

Just Normlicht přichází na trh s dalším LED produktem – Just Normlicht LED Color Communicator. Jedná se o stolní náhledové zařízení, které je dokonale přizpůsobeno potřebám tisku. Kompaktní rozměry, konkávní povrch a dosud neporovnatelná technologie LED Normlicht nabízejí nejlepší podmínky pro spolehlivé posuzování výtisků a produktů.

pokračovanie článku

macbook pro 2018 display size 768x365 580x276 - MacBook Pro dostane nové konfigurácie s kartami Radeon Pro Vega

MacBook Pro dostane nové konfigurácie s kartami Radeon Pro Vega

Apple sa tento utorok na Apple Special Evente venoval pozornosť predovšetkým novému MacBooku Air. Potichu sa však vrátil aj k MacBooku Pro.

pokračovanie článku

Mac mini 580x333 - Mac mini sa vracia na výslnie vo veľkom štýle

Mac mini sa vracia na výslnie vo veľkom štýle

Druhým aktualizovaným zariadením, ktoré Apple v posledných rokoch zanedbával, je Mac mini. Dnes je ale čas na šťastnú správu: Apple predstavil nový Mac mini.

pokračovanie článku

iPad Pro 580x419 - iPad Pro dostáva FaceID, USB-C, A12X čip a novú Apple Pencil

iPad Pro dostáva FaceID, USB-C, A12X čip a novú Apple Pencil

Nový iPad Pro nesklamal a prináša ešte väčší výkon, FaceID a profi funkcie ako podpora pre externé displeje. Výrazne vylepšená je aj Apple Pencil.

pokračovanie článku

uvod3 580x374 - Zvyšte výkon počítače pomocí externí grafické karty

Zvyšte výkon počítače pomocí externí grafické karty

Sonnet eGFX Breakaway Box – pro připojení výkoných karet přes Thunderbolt 3.
pokračovanie článku

XRIT348 i1StudioWorkflow 580x580 - NOVINKA X-Rite i1Studio

NOVINKA X-Rite i1Studio

26. října 2017 uvedla společnost X-Rite na trh nové kalibrační zařízení X-Rite i1Studio, které nahrazuje léty prověřené X-Rite ColorMunki Photo. Pro zákazníky, kteří si chtějí zkalibrovat celý pracovní postup od začátku do konce (od fotoaparátu po tiskárnu), nabízí řešení i1Studio kalibrace fotoaparátů, monitorů, projektorů, tiskáren a i mobilních zařízení se systémem iOS. Stávající zákazníci X-Rite ColorMunki Photo mají k dispozici zdarma ke stažení software i1Studio a mohou tedy využít nových funkcí.

pokračovanie článku

1 580x387 - Důmyslná svítilna Nendo vyrobená z jediného listu papíru

Důmyslná svítilna Nendo vyrobená z jediného listu papíru

Japonské designové studio Nendo je obdivováno za svou minimalistickou filozofii designu – filozofii, která je dobře přenesena do posledního produktu ‘paper-torch’. pokračovanie článku

2 AirBar MacBook Air Touchscreen 580x326 - AirBar okamžitě přeměňuje váš displej MacBooku Air v dotykovou obrazovku

AirBar okamžitě přeměňuje váš displej MacBooku Air v dotykovou obrazovku

Apple v dohledné době pravděpodobně neplánuje dotykové obrazovky MacBooku, ale to neznamená, že to není možné. pokračovanie článku

4 1 580x387 - Leica prichádza s dotykovou TL2

Leica prichádza s dotykovou TL2

Leica nedávno predstavila svoj nový model TL2 – nástupcu prvej generácie TL. Je vybavený rozmernou LCD dotykovou obrazovkou s uhlopriečkou 3.7 palcov. Fotoaparát vám umožní fotitť až do 20 fps a natáčať 4K videá. pokračovanie článku

synologyDS216play 1 580x366 - Recenzia: Synology DiskStation DS216play

Recenzia: Synology DiskStation DS216play

Horúce letné dni sa nedajú prežiť inak, ako plávaním, osviežovaním sa ľadovými smoothie alebo relaxovaním v klimatizovanej domácnosti. Ale čo večer? Nejaký ten entertainment by bol na mieste a dobrou voľbou je pozrieť si obľúbený film alebo seriál v pohodlí domova. Možností existuje niekoľko, my sa dnes pozrieme na streamovanie médií z NAS systému Synology DiskStation DS216play.

pokračovanie článku

cover 1 580x376 - Fotoštúdio, ktoré si zbalíte so sebou

Fotoštúdio, ktoré si zbalíte so sebou

Tvorcami tejto vychytávky sú ľudia z dizajnérskeho štúdia Orange Monkie, ktorý sa tomuto projektu venujú už dlhšie. Foldio3 predstavuje už v poradí tretiu verziu prenosného fotoštúdia. pokračovanie článku