snimka obrazovky 2019 04 17 o 8.49.37 580x245 - Soutěž o nejlepší trikografiku poprvé na Zlin Design Weeku

Soutěž o nejlepší trikografiku poprvé na Zlin Design Weeku

Soutěž o nejWOOXusnější trikografiku je v plném proudu a každý kreativec může zaslat svůj návrh do 21. 4. 2019. Na tři nejlepší designy čeká ovace, sláva a bohatství. Tutu příležitost umožňuje studentský projekt Zlin Design Week ve spolupráci se značkou WOOX.

pokračovanie článku

sutaz3 580x326 - Súťaž na nový vizuálny štýl pre Kancelária verejného ochrancu práv

Súťaž na nový vizuálny štýl pre Kancelária verejného ochrancu práv

Kancelária verejného ochrancu práv opätovne vyhlasuje súťaž návrhov na logo a vizuálny štýl, ktorý sa stane základom pre komunikačnú stratégiu a prezentáciu činnosti kancelárie.

pokračovanie článku

logo thumbnail 580x395 - Logá, ktoré hrdo nosíme

Logá, ktoré hrdo nosíme

Poznáte značku oblečenia, ktorá vsadila na minimalistický dizajn a silu svojho loga? Z loga sa stal symbol, ktorý na sebe hrdo nosíme. Nadobudol takú silu, že sa vďaka nemu snažíme vyjadriť svoje spoločenské postavenie. Pozrime sa na zopár príkladov, kedy sa z loga stala módna ikona.

pokračovanie článku

viete co skryvaju najznamejsie loga na svete 580x257 - Viete čo skrývajú najznámejšie logá na svete?

Viete čo skrývajú najznámejšie logá na svete?

Pre niekoho je logo len obrázok, väčšina z tých najznámejších však ukrýva hlbší zmysel. Prečo olejársku firmu reprezentuje mušľa, fastfood zaoblené písmeno M alebo sieť kaviarní morská panna? Za všetkým stojí silný príbeh, vďaka ktorému vzniklo zapamätatelné logo.

pokračovanie článku

fb cover 100 580x222 - Sensorium Festival rozširuje obzory!

Sensorium Festival rozširuje obzory!

Sensorium – najväčší festival digitálneho umenia a kultúry na Slovensku sa 7. – 9. júnavráti nielen do Pistoriho Paláca ale aj do ulíc Bratislavy. Inšpirovať sa a neprestať sa vzdelávať je dôležité! Nechajte sa vtiahnuť do sveta inštalácií, prednášok, diskusií, predstavení a workshopov o dizajne, architektúre, umelej inteligencií, virtuálnej realite, dátových vizualizáciách či umení.

pokračovanie článku

cover 1 580x290 - Stiahnite si z Myfonts scriptové písma v zľave!

Stiahnite si z Myfonts scriptové písma v zľave!

Na Myfonts aktuálne beží akcia, zameraná špeciálne na scriptové fonty. Ak teda plánujete svoju kolekciu písiem rozšíriť, teraz je ten správny čas. pokračovanie článku

zlin design week 580x387 - Design, eventy, světové příležitosti a splněné sny – o tom všem bude další ročník Konference design & marketing

Design, eventy, světové příležitosti a splněné sny – o tom všem bude další ročník Konference design & marketing

7. května 2019 si přijďte do Kongresového centra ve Zlíně pro inspiraci a motivaci na Konferenci design & marketing, která už po páté bude součástí Zlin Design Weeku. Ta pozve na jedno pódium odborníky z dvou oborů, které na první pohled leží na opačných pólech, ale při jejich propojení společně budují ty nejdůležitější hodnoty celé značky, produktu i společnosti. Čekají vás inspirující přednášky zástupců obou světů, zapálené diskuze, předávání zkušeností i kontaktů.

pokračovanie článku

52569203 10157125209274697 6240196368481124352 o 580x411 - Intenzívny workshop kaligrafie I.  – Ploché pierko – Roman (základné písmo)

Intenzívny workshop kaligrafie I. – Ploché pierko – Roman (základné písmo)

2. 3. 2019 / 9:00 – 12:00 (3 hodiny)
Foajé, Štefánikova 16, Bratislava
Cena: 59 Euro

pokračovanie článku

artcampus pozvanka 580x409 - Otvorenie výstavy súťaže návrhov Art Campus Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave, 2018 v Galérii MEDIUM.

Otvorenie výstavy súťaže návrhov Art Campus Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave, 2018 v Galérii MEDIUM.

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave pozýva na výstavu architektonicko-urbanistickej medzinárodnej súťaže návrhov Art Campus Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave, 2018, ktorej témou bol v prvej etape návrh internátu s jedálňou, technologického pavilónu a parkovacích plôch a výhľadovo aj ďalších prevádzok Art Campusu v areáli Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave na Drotárskej ceste.

pokračovanie článku

smarttalk fb 1920 580x326 - O trendoch v online marketingu budú diskutovať Visibility, Triad Advertising a PS:Digital

O trendoch v online marketingu budú diskutovať Visibility, Triad Advertising a PS:Digital

Byť o krok, aj dva, dopredu a byť pripravený na trendy, ktoré ovládnu online marketing v blízkej budúcnosti! O tom bude večer so série SmartTalk, ktorý sa so skúsenými hráčmi v slovenskej reklame pozrie na trendy v online marketingu. Hosťami podujatia budú v utorok 19. marca v KC Dunaj agentúry Visibility, Triad Advertising a PS:Digital. Moderátorom večera bude Kamil Aujeský.

pokračovanie článku

event cvernovka 580x304 - Značka v stre(d)te záujmu

Značka v stre(d)te záujmu

BrandCloud.pro organizuje event o budovaní značky s odobrníkmi na túto tému v priestoroch Novej Cvernovky v Bratislave v pondelok 11.2.2019 o 17:00. Lískty je možné kúpiť na tickpo.sk, cena symoblických 5 Eur.
pokračovanie článku